New Posts New Posts RSS Feed - Konfuzija :/
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Konfuzija :/

 Post Reply Post Reply
Author
Dunja90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dunja90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Konfuzija :/
    Posted: 01 Studeni 2012 at 23:55
Pozdrav!
Vec dugo vremena pratim ovu stranicu i eto nadjoh snage da prelomim taj 'strah od razocarenja' i konacno uskocim u ovaj forum....
Nikada nisam bila fit niti predebela. Viska sam imala svega 5- 6 kg. 
Medjutim, nakon jedne naizgled uspjesne dijete sam se udebljala tako da imam 15 kg vise nego obicno Confused
U danima moje 'uspjesne dijete' sam jela kao i uvijek, samo manje i slatkise sam svela na minimum. Radila sam 15 minuta vjezbe svaki dan a poslije 30 te 45 min.
Nakon sto sam sredila svoju liniju opet sam pocela debljati sto je bilo sokantno.
Pa kako to?!!!1 Ja nisam bila na nekoj nezdravoj dijeti, pa cak sam i vjezbala.....
Jela sam onako, ne bas pretjerano i duplo mi se vratilo. Citajuci razne clanke shvatila sam da sam grijesila ali jos uvijek sam zbunjena....
Zelim se vratiti rezimu, cisto da se osjecam bolje a i ljepse. Smile
Citala sam kako se u jednom danu treba smanjiti 250 kalorija od dnevnog unosa te izgubiti 250 vjezbom kako bi se gubilo 0.5 kg sedmicno. Nekako mislim da moze i vise ali kako????
Brzo odustajem jer me jako bole misici nakon trcanja ili bilo kojih vjezbih i iskreno kada stanem na vagu obezhrabrim se....
Eto, pokusala sam da jedem nakon procitanog clanka: "Smrsavila sam 27 kg u 7 mjeseci" i nekako je islo, ali kada ubacim vjezbe ostatak dana samo lezim bespomocna..... Sta mi je ciniti????? HeeeeeeeeeeeelpppppSick
Back to Top
s4le96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote s4le96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 12:16
Pozdrav i tebi zasto nebi malo trpela bol? mislis da ostale ne boli? ja mislim da je svima isto...Ako lezis bespomocna znaci da si malo hrane pojela povecaj malo ali jedi nesto sto je kvalitetno tipa pileca prsa riza krompir riba itd...Ja ti savetujem da napravis plan ishrane sta kad jedes u koliko i kako okaci na 4um i da ti neko pomogne malo ako ima sta da doda i oduzme sto se tize vezbanja ako nemozes trcati zato nebi hodala? Doces i do trcanja polako ili uzmi vozi bicikl..Kreni u teretanu ako vezbas kuci bice ti puno lakse svi vezbaju poceces i ti polako samo postepeno i lako ces oslabiti.
Ja kad sam mrsavio imao sam samo jedan obork sto nije zdravo i aktivnost trcanje 10 km pre toga sam hodo i postepeno se navikne organizam i istrcim 10 km na jako malo hrane ali moras da budes sigurna da mozes tako da izdrzis ne savetujem ti al to ti je psiha ako si ti psihicki jak nema granica ;)

Edited by s4le96 - 04 Studeni 2012 at 20:22
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.