New Posts New Posts RSS Feed - bokicc :)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bokicc :)))

 Post Reply Post Reply
Author
bucaa_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucaa_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bokicc :)))
    Posted: 31 Listopad 2012 at 19:56
Evo i buco stigo :P hahaha
eo ovako zovem se ivana,dolazim iz sl.broda,imam 19 god i 60 kg :/// visoka sam 165...
ugl. prijavila sam se na ovu stranicu kako bih dobila neke savijete i sve to...
imam problem sa bokovima i bedrima nistaa ostalo me ne muci :(( dodje mi da si kosu cupam,nemam problema sa prehranom pazim na nju ostro ali imam osijecaj da mi vjezbe nista ne pomazu...
radim cucnjeve,iskorak,trbusnjake,iztezanje al uhhh ili je mozda rano jos da se govori vjezbam 2 i pol tjedna pa jos i nevidim neki rezultat osim da me misici vise ne bole XD
eo ako ima tko kakav savijet rado cu poslusati samo da uspijem jer mi stvarno na vrh glave sto sve do pupka izgledam mrsavo a prema dole nedaj boze xP i da molim vas ne obracajte paznju na pravopis i ostalo ;) pozz :D
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 20:10
Dobro dosla :)
Jesi mjerila obim na pocetku i sad,i jel bas ni centa nije doslo do promjene?Taj dio je tesko skinuti(nije nemoguce :D) jos ako ga ima malo kao u tvom slucaju.Nemoj da te to opterecuje,samo treniraj i sve ce doci na svoje.
Back to Top
bucaa_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucaa_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 20:20
ma ima malecka promjena vidi se malo sam pretjerala sa opisom :) ali necu odustati pocet cu sa bajkom je da je hladno sad,ali sto se mora nije tesko :)))
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.