New Posts New Posts RSS Feed - Trejning
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trejning

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2012 at 20:02
Evo završio i 15. trening , osjecaj PREJEBEN
Sutra cu blog napisati
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2012 at 10:20
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

LOL , ma kad je moje godište krenulo van ja sam to vec sve isprobao. Ali ne žalim što sam pio, proputovao sam skoro cijelu Hrvatsku, Poljsku prošle godine i možda u 9. mj Makedoniju ( bivši sam tamburaš ) , upoznao puuuuno ljudi i puno cura Thumbs Up
puno cura

I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2012 at 10:20
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Evo završio i 15. trening , osjecaj PREJEBEN
Sutra cu blog napisati


piši, piši. i prehranu stavi!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2012 at 18:25
Back to Top
horde_zla_tr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Location: Travnik
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote horde_zla_tr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2012 at 10:56
Nisam znao gdje da napisem pa cu ovdje :/ Da li neko zna zasto mi se poslije treninga nesvjesti nekih 30 minuta ? Sklekove i zgibove radim normalno i kad zavrsim trening pocne mi se nesvjestit..Isao sam doktoru radio EKG i srce je ok.. ? Hvala :)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2012 at 17:45
Mislim da sam to vec negdje procitao neznam dali je to zbog nedostatka vitamina jer se to meni ponekad dogadja kad ustanem iz kreveta, ali ne tako dugo .
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2012 at 18:22
Originally posted by horde_zla_tr horde_zla_tr wrote:

Nisam znao gdje da napisem pa cu ovdje :/ Da li neko zna zasto mi se poslije treninga nesvjesti nekih 30 minuta ? Sklekove i zgibove radim normalno i kad zavrsim trening pocne mi se nesvjestit..Isao sam doktoru radio EKG i srce je ok.. ? Hvala :)


kakvo ti je željezo?
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
horde_zla_tr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Location: Travnik
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote horde_zla_tr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2012 at 19:26
Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by horde_zla_tr horde_zla_tr wrote:

Nisam znao gdje da napisem pa cu ovdje :/ Da li neko zna zasto mi se poslije treninga nesvjesti nekih 30 minuta ? Sklekove i zgibove radim normalno i kad zavrsim trening pocne mi se nesvjestit..Isao sam doktoru radio EKG i srce je ok.. ? Hvala :)


kakvo ti je željezo?

Ne znam nisam to provjeravao jedan mi prijatelj rekao ili srce ili tlak a posto sam uradio EKG doktor mi je rekao da je sve ok.. i zna mi se isto tako kao kod Zvonimira desiti kada ustanem iz kreveta ..:/
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2012 at 22:19
To se meni desavalo prije par mjeseci i samo sa vremenom nestalo :D
Provjeri zeljezo...
Back to Top
horde_zla_tr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Location: Travnik
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote horde_zla_tr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2012 at 10:51
Originally posted by Mjauk Mjauk wrote:

To se meni desavalo prije par mjeseci i samo sa vremenom nestalo :D
Provjeri zeljezo...

Aha..Hvala :) nisam znao da li da smijem da nastavim trenirati ili ne..to mi se desava samo kad radim sklekove i zgibove..inace treniram karate i to mi se ne desava poslije karatea :/
Back to Top
horde_zla_tr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Location: Travnik
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote horde_zla_tr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 23:13
Da li da nastavim s treninzima ili ne ? :/
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 23:16
Jedi više mesa malo i crvenog jer u njemu ima žebeljeza . Ako se ne osjecaš dobro onda nemoj trenirati
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.