New Posts New Posts RSS Feed - napokon skupih hrabrost :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

napokon skupih hrabrost :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 11:57
promjena kakva? raspored obroka, treninga? svaka cast :)
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 12:05
Odlicno, samo tako nastavi!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 12:46
pocela sam opet raditi, tako da nema nikakvih brljavljenja van plana prehrane, jer mi se ne izlazi van po ovoj hladnoci :P pa onda nosim lijepo sve obroke i meduobroke sa sobom i jedem samo ono sto sam si donjela :)
dok npr dok sam doma, a stara pocne s kuhanjem, uvijek se nade nesto za zabljavit -.-''
ovako toga nema, i odmah se vidi razlika
sad jos samo muku mucim s tom kozom na donjem trbuhu, nemam pojma sto cu s tim, niti koliko moram jos past prije nego dodem doktoru s idejom o skidanju toga, kad sam u pretklonu i stisnem trbusne ostane bas mac te gnjusne kozurine :(

ima tko kakav savjet vezano za to?

Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 15:54
ah, znaš kak se veli: abs are made in kitchen :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 21:42
al koza ce i dalje visit bez obzira na jacinu njenih trbusnih :/
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 22:56
smrt visku koze -.-''
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2012 at 08:39
meni je jedan dermatolog rekao da kozi treba do 2god da se oporavi...jer je ovo za nju veliki stres. Kad prodje to vrijeme, ono sto ostane je visak.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2012 at 09:35
ma znam ja jednu curu koja gradena dosta slicno meni, a skinula je puno vise u puno kracem periodu, i pokusavam od nje izvuc slike da vidim kakvo joj je stanje, cisto da vidim sto da na kraju ocekujem cca, mada nemora to nuzno nis znaci, ali sunce joj njezino cuva slike ko zmija noge, ne znam znas li je, mozda si cula za nju, dosta je prisutna po forumu i tako, negdje iz slavonije je :P
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2012 at 12:58
hmm.. mislim da ju ne poznam... Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2012 at 18:36
steta :P mislila sam da mi malo pomognes nagovaranjem :D
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2012 at 23:21
evo mjerenje u odnosu na prosli mjesec

prsa:  100cm 98cm
ispod prsa: 87cm 85,5cm
struk: 
85cm 83cm
pupak: 100cm 98cm
bokovi: 96cm 95cm
natkoljenice: 55cm 54cm
potkoljenice: 37,5 36cm
nadlaktice: 29cm 28,5cm -mrzim ih :D
podlaktice: 22,5cm 22cm

kile u odnosu na prosli mjesec
82kg  79kg

ovaj put dizem sliku onog sto me muci najvise, dakle ovo je slikano u polupretklonu, jer ipak imam ja jos viska za skinut, i sa stisnutim trbusnim, i ovo je ono sto ostane, dakle vec sad se vidi di je problem, a mogu samo mislit sto ce se s tim dogodit na jos -10 kila
 -.-''





Edited by vedi08 - 26 Prosinac 2012 at 23:24
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 22:13
godina dana je iza mene uspjela sam doc sa troznamenkastog broja na dvoznamenkasti, trenutno sam na 77 :)
i sa ovom subotom 16.2
idem dalje do 65 dakle jos 12 kg za skinut, i za to si dajem 10 mjeseci, jer idem malo laganijim tempom
gym je sad na 4 puta tjedno i prehranica nije skorz striktna
tako da polako
stroljen spasen
ali jos sam tu i ne odustajem
fotke uskro :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.