New Posts New Posts RSS Feed - zelim nabildati prsa u teretani!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zelim nabildati prsa u teretani!

 Post Reply Post Reply
Author
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zelim nabildati prsa u teretani!
    Posted: 11 Listopad 2012 at 11:28
pozz imam 30god 183 cm 82 kg
Htio bih nabildati prsa i trbusnjake u teretani
znam dosta o prehrani tj poceo sam se zdravo hranit u tu svrhu
hrana bogata proteinima + wheyShocked

od vas samo trazim da mi preporucate nacin kako doci do toga
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:50
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

pozz imam 30god 183 cm 82 kgHtio bih nabildati prsa i trbusnjake u teretaniznam dosta o prehrani tj poceo sam se zdravo hranit u tu svrhuhrana bogata proteinima + wheyShockedod vas samo trazim da mi preporucate nacin kako doci do toga



pozdrav, malo pronjuskaj podforumima i naci ces sto te zanima ..npr. https://www.fitness.com.hr/forum/miina-masa-poveanje-mase_topic3235.html
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:56
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

pozz imam 30god 183 cm 82 kgHtio bih nabildati prsa i trbusnjake u teretaniznam dosta o prehrani tj poceo sam se zdravo hranit u tu svrhuhrana bogata proteinima + wheyShockedod vas samo trazim da mi preporucate nacin kako doci do toga



i da, postoji i ovaj clanak https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbe/5-najboljih-vjezbi-za-prsa.aspx iako ja ne vidim smisao "nabildavanja" SAMO prsa i trbuha...
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:01
ma nije da zelim samo, normalno zelim i ruke i vrat i ramena ali ovo zelim naglasit jer je sad nenglaseno ;D

evo gledam ovaj link ma kod mene u teretani pise na svakoj spravi za koje misice je.... tj ima slika
mene zanima kako da vjezbam, procitao sam davno nesto da treba vjezbat s vecim opterecenjem  manji broj ponavljanja i dali da taj dan vjezbam samo te misice ( prsa trbuh)


Edited by -sly- - 11 Listopad 2012 at 12:06
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:08
Originally posted by -sly- -sly- wrote:



ma nije da zelim samo, normalno zelim i ruke i vrat i ramena ali ovo zelim naglasit jer je sad nenglaseno ;Devo gledam ovaj link ma kod mene u teretani pise na svakoj spravi za koje misice je.... tj ima slikamene zanima kako da vjezbam, procitao sam davno nesto da treba vjezbat s vecim opterecenjem  manji broj ponavljanja i dali da taj dan vjezbam samo te misice ( prsa trbuh)


dakle, prvo se baci na citanje:
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Bodybuilding-trening-za-povecanje-misicne-mase.aspx
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Trening-masa.aspx

savjetujem da ipak potrazis osobnog trenera, ukoliko si u mogucnosti, koji ce s tobom raditi 1na1 i
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:09
e i u tom linku nema leptira?
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:14
da ne zaboravim reci: Hvala
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:32
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

e i u tom linku nema leptira?



mislis na leptir spravu za srednji dio prsa? ili što?
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:44
da na spravu
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:56
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

da na spravu



sprava nije nužno sredstvo postizanja cilja..sve se svodi na potiske i letenja, a sad kako ceš ih izvoditi- s bucicama, utezima, na spravi su varijacije na temu. Bit je pravilno napraviti vježbu, a kažem, tu bi ti dobro došao osobni trener
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:02
jos bolje bi mi doslo milijun eura ;D   kriza je kakav osobni trener..... imamo mi trenera koji kruzi po teretani pa covjek savjetuje.... 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:05
Originally posted by -sly- -sly- wrote:

jos bolje bi mi doslo milijun eura ;D   kriza je kakav osobni trener..... imamo mi trenera koji kruzi po teretani pa covjek savjetuje.... 



ja bi bila zadovoljna i s pola milijuna. Salu na stranu, zgrabi njega i neka ti pokaze kako se pravilno izvode vjezbe. Dotad, procitaj ove clanke dobro, i na podforum mišice mase pitat ove decke koji se time bave
pozz
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:08
tnx
Back to Top
dyordye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2012
Location: Breza
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dyordye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:26
Sly, imam ja za tebe program. Zove se Body Beast od BeachBody-a, tvoraca Insanity workouta i P90X itd.
Možeš pogledati ovdje rezultate:
http://www.youtube.com/watch?v=CHNJbGAd0do

Radi se 90 dana, a taj klip je prvih 30 dana kako je covjek radio.
Kao uvertira :D
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:35
daj mi program.... 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.