New Posts New Posts RSS Feed - dnevni meni - pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dnevni meni - pitanje

 Post Reply Post Reply
Author
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dnevni meni - pitanje
    Posted: 09 Listopad 2012 at 09:37
Molim malu pomoc, ako mi možete komentirati jeli ovo OK jelovnik - pokušavam više jesti kako mi savjetovaše pa ne znam, evo npr. za danas i sutra:
 
danas:
D: zobene s malo meda i lješnjaka
MO: oko 10:30 - neka verzija cheescake (tjesto su mekinje i zobene, nadjev- posni sir i biokativ),  3 mandarine
MO2: oko 13:30 - jabuka, b-aktiv
R: oko 16:00 -7 dkg sira edamca, paprika i pomidora , malo dvopeka ( zato jer imam predavanja odmah poslije posla)
V: oko 21:00 - 2 jaja i blitva
 
sutra:
D: zobene s malo meda i lješnjaka i dodat cu i whey koji tek moram danas kupiti
MO: oko 11:30 - 3 mandarine i posni s interglanim kruhom
MO2: oko 14:30 - jabuka, b-aktiv
R: oko 18:00 - pileca prsa i povrce peceno zajedno u pecnici
trening od 20-22 h
V + PWM: oko 22:30 -  proteinski shake ili posni sir
jeli previše sada?
hvala unaprijed   :)
we have more blood then we think
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 10:19
što se tice namirnica sve je ok osim ovog edamca- on ima 45%mm pa nije preporucljiv..ako ti je dosadio posni, uzmi si npr. mladi sir president, od ima 5%mm. Uglavnom, sir koji ima manje masti, recimo <12%. Što se tice PWM-a sheake i banana (treba ti UH da poboljša sintezu proteina iz sheakea). E sad, je li previse to ne znam kad nigdje ne piše kolicina.. a i koje su ti dnevene potrebe kcal?
Back to Top
Cart View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cart Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 10:24
Imas dosta malo proteina sve do rucka u pwm si ubaci bananu recimo ili rizu neki malo brzi uh jer ti sami proteini nemaju koristi u medjuobrok si mozes recimo napravit posni s nekim povrcem ili jabuku s sakom badema ; rucak je ok a dorucak sami uh bez proteina hmm neznam bas ubaci proteine.
Pozz
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 10:27

hvala :) nije mi posni dosadio nego sam mislila nešto kao "jace" za rucak , ali nije mi ga problem ne jesti :D

BMR mi je  1407 a TDEE 2181
we have more blood then we think
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 10:32
ja sam isto na 1400kcal, pa možeš poogledat gramažu namirnica pod https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632_page228.html i opcenito ideje bežim na trening
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 11:43
hvala ti puno idem gledati!
we have more blood then we think
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.