New Posts New Posts RSS Feed - Heart Rate Monitor uredjaji
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Heart Rate Monitor uredjaji

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 20:11
Pozdrav,
Nabavio bih Suunto T4c ili Polar RCX3
Ima li tko kakvih savjeta?
Hvala.
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 20:49
Za sto kupujes sat? I jedan i drugi su ok satovi. Razlika je u funkcijama (mislim, u podrski za intervalni trening?).

Edited by Maratonac - 16 Srpanj 2013 at 20:52
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 21:22
Treba mi za treninge ali i kao sat..Ne trcim, ne plivam :-) Mislim trcim i plivam ali mi to nije trening
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 08:40
Uh za plivanje ne znam tocne modele no znam da Suunto ima modele bas za plivanje. Imaju funkcije i programe za plivanje sto je najbitnije za svaki sat. Skuplji modeli dolaze i s mp3 playerom i bezicnim slusalicama. To zna biti korisno za dobivanje povratne informacije o otplivanoj udaljenosti, tempu i dr. A oni jos skuplji dolaze sa slusalicama koje samo nataknes na vrh glave (ne idu u usi). Nekakva posebna tehnologija koristi dobru provodljivost zvuka u vodi,,, tako nesto. No sad vec govorimo o visokom cijenovnom rangu.
Imas i modele za triatlon pa dobis kombinaciju funkcija i programa za sva tri sporta.
Ili mozes uzeti genericki, vodonepropusni (samo pazi da HRM ima vezu sa satom pod vodom). Oni su najjeftiniji i sasvim upotrebljivi ako ne treniras nego rekreativno plivas.
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 14:49
Ma ne treba mi za plivanje. Treba mi za treninge u dvorani.HRM, puls, štoperica, intervalni trening i najbitije je da pojas može biti na nekome a sat na meni pa da na taj nacin pratim stanje.
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 19:05
Uh kako krivo sve citam :)) Si gledao Garmina? Inace, oni kodiraju komunikaciju izmedju HRM-a i sata pa ne mozes koristiti sat jednog proizvodjaca i HRM drugog. Dobra opcija je i kupiti preko weba (eBay?) genericki HRM i koristiti neku od aplikacija na smartphoneu. Aplikacije uglavnom nude vise funkcija nego sat a i jeftinije je. Samo provjeri da je HRM podrzan od vecinu aplikacija. Aplikacije su uglavnom besplatne.
Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 13:58
Poz ljudi, da ne otvaram drugu temu evo ovdje pitanje.
Kupio sam SIGMA PC 15.11 i zadovoljan sam njime.

(sada lupam bzvz brojeve) ako je puls na 140 pri trcanju i 140 pri recimo voznji bicikla ili preskakanju strika ili bilo cemu drugom, nijedna od tih aktivnosti ne trosi jednako kalorije... mene zanima na temelju cega on broji potrosnju kalorija??

Hvala unaprijed.

Edited by Ros - 12 Veljaca 2014 at 13:59
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 16:05
potrošnju racuna na temelju algoritama odnosno na temelju tvoje visine, tezine, dobi i tvog pulsa
cookies are for pussies
Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 12:00
Poz ljudi, pomagajte.
Imam Sigmu pc 15.11 pulsmetar...
Riknula baterija i trebao bi zamjeniti, a neznam kako... ://
Kada skinem poklopac bateriju drze nekakve kukice i neznam kak da ih maknem a da nekaj ne strgam...
ima li neko iskustva sa time??
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 22:14
Crne, gumene? Ako jesu, onda samo s malim odvijacom potkopas bateriju i izvadis ju van.
Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 08:06
Bio sam kod urara, izvadio je za 2 min -.-''
Uzeo je pincetu i izvadio bateriju :/ i uzeo mi 50 kn xD
sada znam da mogu i sam da nebi trebalo nikaj puknuti :)
znanje kosta :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.