New Posts New Posts RSS Feed - riblje ulje - kada i zasto?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

riblje ulje - kada i zasto?

 Post Reply Post Reply
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: riblje ulje - kada i zasto?
    Posted: 28 Rujan 2012 at 14:59
Kupila ja sebi riblje ulje jer sam vidjela da moderator foruma to preporucuje pa me sad zanima sljedece:
1. na bocici pise uzimati 2-3 kapsule uz obrok - kaze teta u ljekarnoj uzimaj 1.. Koliko sad na kraju da uzimam i kada?
2. negdje sam procitala o utjecaju kofeina na riblje pa me zanima koliko mora proci od tablete do popijene kave
3. trebam li (ovo sam cula od osobnog trenera) na pocetku prvih tjedan dana koristenja piti smanjenu dozu, npr 1 kapsulu da se tijelo navikne pa onda preci na 2 ili 3 koliko se ovdje navodi
zahvaljujem na odgovorima

p.s. postala sam ko svoja baka- neznam tocan broj kapusla koje unosim od suplemenata :D
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 15:02
Koja je firma i naziv proizvoda?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 15:21
dietpharm, u 1 kapsuli:
rible ulje 1000mg; EPA 180 mg;DHA 120mg
naziv proizvoda: Omega 3

Edited by avangarde - 28 Rujan 2012 at 15:29
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 16:16
1 kapsulica ti je ništa, ipak su potrebne neke vece kolicine za neke benificije, tak da bi to bilo cak i 10 kapsula OK.....ja uzimam tak do 10g ulja, što bi bilo ukupno 3gEPA/DHA ukupno. Preporuka kupi si tekuce ulje, jeftinije je u principu iako se i mogu kapsule naci jeftinije ako uhvatiš neku akciju
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 16:29
probala sam prije par godina s tekucim :P nije islo unutra :D a nista, uzimat cu onda 2 uz svaki obrok (6 na dan). Uz ovo koristim jos laneno- oko 2 zlicice na dan, ribu jedem svaki drugi. Cilj mi je samo poboljsat oporavak
thnx

Edited by avangarde - 28 Rujan 2012 at 16:30
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 16:46
Ni ono tekuce sa aromom ti ne odgovara ?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 16:55
probala sam s aromom vanilije..katastrofa..
Back to Top
Anarion View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anarion Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2012 at 18:10
Gdje nabavljate riblje ulje i po kojoj cijeni?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.