New Posts New Posts RSS Feed - Kombinacija ugljikohidrata i masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kombinacija ugljikohidrata i masti

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kombinacija ugljikohidrata i masti
    Posted: 27 Rujan 2012 at 15:48
Citajuci po nekim drugim sajtovima primjetio sam da ova kombinacija nije baš dobra tj. da jako deblja.Zanima me zato jer vecina stvari koje dobro idu uz kruh(inace jedem integralni tost i raženi kruh) kao npr. sirni namazi,sir opcenito,ili namaz od kikirikija imaju dosta masnoca...Inace trenutno sam na programu za masu,imam 198cm i 97kg...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 15:57
što bi to trebalo znaciti? da treba samo jesti proteine i masti? ili samo ugljikohidrate i masti? Mislim da je stvar u omjeru, ne u izbacivanju sirnog namaza, sira, namaza od kikirikija..
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 16:00
Ako radiš masu trebaš ugljikohidrate i masti ali naravno iz dobrih izvora. Nezasicene masti i kompleksne ugljikohidrate. Peanut butter ti je ok, jer ima dobrih masnoca. A sirne namaze probaj limitirat. Pozz
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 16:04
Ma ne da ih izbacim nego kombinacija tih proizvoda,npr, da uzmem nekih 100g podravca ili nekog drugog slicnog sira i šnjitu(oko 80grama) raženog kruha...na to sam mislio...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 16:07
probaj sve sto ima visok udio mlijecne masti svesti na minimum kao sto je savjetovao extremefit. Ako ne mozes bez mlijecnih kao ja (:) kupuj sve s malim ujelom mlijecne masti- posni, cottage, mladi sir, namaz low fat
pozz
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 16:32
Ma nisu problem toliko mlijecni proizvodi nego što sam bio u nedoumici oko masti opcenito,nisam bio siguran jer smijem namazat maslac od kikirikija na kruh jer to mi je onak logicno da se maže na kruh,hehe,hvala svima na savijetima...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.