New Posts New Posts RSS Feed - fritula-prijava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

fritula-prijava

 Post Reply Post Reply
Author
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: fritula-prijava
    Posted: 24 Rujan 2012 at 00:04
evo i mene !!!
nemam mjere a ni vagu , al imam volju.
ne znam kad natjecanje pocinje ali u utorak navecer najranije mogu stavit slike i mjere
tada cu biti doma pa da sve bude uvijek u istim uvjetima hehe.
do tada pozz
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2012 at 16:46
1. nemam poteškoca u treniranju, nemam nikakvih zdravstvenih tegoba , imam nekog/ minimalnog iskustva s vježbanjem

2. namjeravam se pridržavati savjeta, programa prehrane te treninga koji ce mi definirati trener

3. osnovni podaci
GODINE: 32, majka, supruga, domacica i jos ponesto
LOKACIJA: ZAGREB
DOSADAŠNJE ISKUSTVO: nemam iskustava u teretani, nego s vjezbanjem doma i nekim od programa skinutih sa neta Jillian, Zumba fitness. Jelovnike slazem prema dijabetickoj dijeti 1300 kcal, ako se toga drzim. Ali s obzirom da ne slazem svaki dan mrsavljenje ide jako sporo. Bilo bi mi najdraze trenirati doma, imam steper, bucice od 0.5 i 1 kg, vijacu. Ujutro hodam do posla otprilike 4 km.

CILJ / ŽELJE: hm , zelja mi je doci na BMI 22 i na tome ostati.

MJERE: PRSA 112
             STRUK 110
             BOKOVI 122
             NOGA 69
             RUKA 33

IZBOR TRENERA: Ne znam tocno tko je sve na popisu, ako je Gym girl onda bi rado radila s njom ako se ona s tim slaže.
Sad bi se ja trebala prodati zasto bas mene da izabere...no to mi nije jaca strana, nikad nisam to znala. Motivirana jesam, slusati znam, poslusati isto ponekad. Ako budem nesvrstana svejedno nastavljam natjecanje.


A kad to sve pocinje?
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2012 at 16:49
jos jedna "sitnica".....
VISINA 169 cm
TEŽINA 89 kg

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.