New Posts New Posts RSS Feed - bok, svima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bok, svima!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 21:16
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Pa pizza 1 ili 1 u dva tjedna nije nikakav problem, a kamoli pola male pizze.To se ne moze niti nazvati porok i gdje bi bio smisao svega kad bi ko roboti stalno 100% pazili da slucajno ne pojedemo nesto sto se ne smatra zdravim obrokom.



U potpunosti se slažem


i ja isto! :) uostalom, homemade pizza može biti daleko zdravija od kupovne! ;)
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 21:21
Originally posted by vedi08 vedi08 wrote:

moji su napokon popustili, oni jedu svoje, ja jedem svoje, cak i kad si sama ne stignem skuhat, majka skuha onako kako ona ne bi ni u snu pojela :D 
cak je zavoljela i digitalnu vagu pa stalno nesto vaze, za bezveze kao cisto da zna koliko cega stavlja :D
provjerava specifikacije i slicno :D
ali da ce ona tako jest, nema sanse
:D
small steps :D


bravo za mamu! ne bi ni moja jela ovo što ja jedem. mislim da zobene ne bi ni pogledala hehe.

ali nije za cudit se. ipak se moja hrani vec 40 i nešto godina po nekom drugom režimu. gdje se nije moglo puno birati...ma, morat cu napisati na blogu, predugacko je
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.