New Posts New Posts RSS Feed - Ool&#ššš;ng dijeta (mrsavljenje bez gladovanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ool&#ššš;ng dijeta (mrsavljenje bez gladovanja

 Post Reply Post Reply
Author
dida View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dida Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ool&#ššš;ng dijeta (mrsavljenje bez gladovanja
    Posted: 04 Studeni 2007 at 21:14

 cajevi se dijele na crne,zelene i oolong.Svi oni ubrzavaju metabolizam i pospjesuju sagorjevanje hrane.U filter vrecice se stavljaju samo odpatci(dust-cajna prasina) tako da ako zelite pravi okus i ucinak od caja koristite onaj u rinfuzi.

Negdje na pola puta izmedju crnog i zelenog je Oolong caj. Taj polufermentirani caj proizvodi se uglavnom u Kini i Tajvanu. Zbog pozitivnog utjecaja na metabolizam, ova vrsta caja poznata je pod nazivom "aromaticni ubojica masnoca".

Dovoljne su  3 salice dnevno i smrsavit cete uz normalnuu prehranu 5-7 kila mjesecno.Uz pojacanu tjelesnu aktivnost i puno vise.

Vise o njemu mozete saznati ovdje: http://www.kucazelenogcaja.com/index.php?kateg=7

http://www.glazbeni-oglasnik.com
http://www.kucazelenogcaja.com
Back to Top
mimabis9 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Studeni 2007
Location: Austria
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mimabis9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2007 at 15:39

 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2007 at 15:43

 Ajde.... Nemam razloga da ne vjerujem, ali sam skepticna, kao i prema svim tim djetama tipa "ulosci za mrsavljenje" pa moras u njima hodati 2 sata - pa da hodam 2 sata i jedem hamburger - mrsavila bi!

Back to Top
fit_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2007 at 18:44
Hi, ja sam inace fanatik zelenog caja..Navuces se.

Uglavnom -  ovdje je  kupovina adresirana  na  Varazdin.  Zar se ne moze  oo-caj nabaviti u ljekarni il isl.?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2007 at 20:03
Ne vjerujem ti ja u te cajeve

Tjelesna aktivnost igra jako veliku ulogu - bez tjelesne aktivnosti nema zdravog mrsavljenja.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2007 at 22:47

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:



Tjelesna aktivnost igra jako veliku ulogu - bez tjelesne aktivnosti nema zdravog mrsavljenja.
 

 Slazem se!

Ja sam trenutno u nekoj fazi mirovanja - sto mi nikako ne pase - ali moram tako, dok mi koljeno malo ne prode. Ali zato hodam, hodam, hodam..... Nekidan sam se "prosetala" do brata pa kad sam mu to rekla nije mogao vjerovati da sam dosla pjeske. Nije problem toliko ni 45 min brzog hoda, koliko putevi kojima sam isla. Spooookie! Kad me jednog dana netko napadne iz grma, naucit cu se pameti.

Back to Top
moodleman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moodleman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2007 at 10:42
...dok ja ljudima velim da moram svaki dan bicilkom preci nekih 25 km ljudi me gledaju kao da sam pao s neba. Pa to nije nikaj puno ... moram tak putovati jer nemam dostupan auto veci dio dana. Kamo ide ovaj svijet... svi bi nekam samo s autom. Nema potrebe covjek za dijetama, samo treba kretanja.
Go Hard...Or Go Home!
Shut The F**k Up...And Train!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2007 at 09:57

Originally posted by moodleman moodleman wrote:

...dok ja ljudima velim da moram svaki dan bicilkom preci nekih 25 km ljudi me gledaju kao da sam pao s neba. Pa to nije nikaj puno ... 
 

A zamisli kako mene cudno gledaju kad kazem da sam rolala 3o-ak km?! hihihi

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.