New Posts New Posts RSS Feed - njab opet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

njab opet

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: njab opet
    Posted: 06 Rujan 2012 at 22:36
Evo pošto me nitko ne vidi ovdje cu pisati
Prijatelj mi je krenuo u teretanu i zove me da idem s njim.
Cilj mi je masa , ali želim ostati clean dobro ne baš stalno , ali što je više moguce.
Što mi preporucate : teretana ili kod kuce girje ( 16,20,24 kg ) , vratilo za zgibove i mogu raditi propadanja , ali moram izaci izvan kuce.
Kad bih išao u teretanu nebi si znao složiti trening , jer dodje vlasnik kaže jedi kilu mesa dnevno Shocked i da papir sa treninzima 5x tjedno, a ja ekto i išao bi samo 3 puta. Ne želim raditi vražije izolacije zato volim kb i bodyweight !
SAVJET


Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 07:36
Nabavi si doma olimpijsku sipku sa barem 130kg utega i nemoras ici u teretanu. Mislim da ima za kupit tu na webshopu. Pozz
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 09:04
Šta ti stvarno misliš da ja imam 3 tisuce kuna da si kupim taj komplet
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 09:28
Pa, sve ovisi kako voliš trenirati, ja odem u teretanu na par mjeseci kad mi se ide pa onda par mjeseci doma treniram kad mi teretana dopizdi. Nema tu nekih preporuka...

p.s. ak voliš KB i bodyweight, ne vidim kaj ceš onda u teretani, osim da frendu praviš društvo...


Edited by alpinist - 07 Rujan 2012 at 09:32
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 09:41
ma trenirao bi ja kod kuce , ali nemam toliko novaca za utege.
Shvatio sam da volim raditi sa kb-om, ali opet volim masu bb-a ?!?!?!?
Ni sam nisam ciste glave
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 10:52
Kupi dugacku šipku i 40-ak kila utega, pa malo po malo kupuj još, ionako bi te novce davao za clanarinu. Svi mi pomalo kupujemo opremu, kroz godine se nabere toga dovoljno :)

Ali, mislim da ti niti sam ne znaš što želiš niti što voliš. Možda ti je najbolje da odeš s frendom u teretanu, pa da vidiš kaj ti se svidja i što tocno želiš. Ali ja i dalje mislim da se doma može odraditi jednako kvalitetni trening kao i u teretani.
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 11:48
i nije 3000 ima i za 1000 i nešto. Pogledaj na njuškalu malo. Al možeš i sve doma radit za masu, samo trebaš znat šta. Kupi weight vest i da vidiš mase za par mjeseci. Pozz
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2012 at 09:03
Odlucio sam da cu otici u teretanu, samo me zanima program treninga 3x tjedno što više složenih vježbi sa što manje sprava ( osnove : DL, Squat i bench press )
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2012 at 14:37
mislim da necu zeznut ako ti ovo zalijepim, tocno ovo što tražiš dead lift, squat i bench press; hint. Reg Park ;)

http://www.building-body.com/Reg-Parkov-5x5-program.html

samo naprijed ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.