New Posts New Posts RSS Feed - Traka za trcanje?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Traka za trcanje?

 Post Reply Post Reply
Author
psihomehanicar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote psihomehanicar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Traka za trcanje?
    Posted: 04 Rujan 2012 at 15:11
Pozdrav

Planiram da kupim elektricnu traku za trcanje mada se u trake uopšte ne razumijem, listajuci oglase na internetu naišao sam na 2 trake koje dobro izgledaju i koje planiram da odem pogledati.
Pošto nisam neki strucnjak za sprave, prvo želim s vama da se posavjetujem.Šta kod traka treba gledati, koje osobine? Prva traka se prodaje za 300 E, polovna je, ima 12 brzina, nagib od 1-10, 10 programa za trcanje, mjerenje pulsa i namjenjena je za osobe do 100 kilograma, evo je na slikama ispod:









Druga traka je po rijecima prodavca korištena samo 2 mjeseca i prodaje se za 340 E, evo je na slikama ispod:







Prva mi novije i bolje izgleda mada koliko vidim korištena je u teretani, pa se bojim u kavom je stanju.

Recite mi svoje mišljenje o trakama, kako vam se cine i šta bih trebao gledati kada ih kupujem.

Da napomenem, moja trenutna kilaža je 81 kg, a visina 173 cm

Hvala unaprijed!


Edited by psihomehanicar - 04 Rujan 2012 at 15:23
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2012 at 15:15
Ovisi šta ti je cilj, ali skoro sigurno bacanje para. jedino sprava koju odobravam je veslacki ergometar ili jedna vrsta bicikle koje nema za kupit kod nas. pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.