New Posts New Posts RSS Feed - Želja za promjenom (potrebna pomoc)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želja za promjenom (potrebna pomoc)

 Post Reply Post Reply
Author
TripleX View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TripleX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Želja za promjenom (potrebna pomoc)
    Posted: 02 Rujan 2012 at 13:43
Pozdrav svima, novi sam tu na forumu, pa odmah imam par pitanja. Prvo želim reci da sam dobio veliku i cvrstu želju za promjenom, imam iskustva s teretanama, igrao sam pomalo i tenis (rekreativno), ponekad trcao na stazi... uglavnom neka minimalna do srednja fizicka aktivnost, u teretanu bi uvijek krenuo nabrijan, ali vec nakon 2-3 tjedna bi se gubila motivacija i želja.

Prije par mjeseci otkrio sam program Insanity i odmah me osvojio, iako relativno težak, savladao sam uspješno prva 2 tjedna, ali sam zbog viroze i još nekih sitnica bio prisiljen privremeno odustati...

Uglavnom, sada sam odlucio aktivno se baviti i dovesti tijelo u dobru formu i kondiciju. Cilj mi je imati odlican torzo, nešto nalik na plivace recimo. Znam da zvuci možda nezrelo i bahato za pocetnika haha ali stvarno sam voljan podnijeti sve žrtve da dodjem do toga. :D

Za pocetak me zanima dali mi Insanity program uz pravilnu prehranu može omoguciti npr. ovakvo tijelo?  

Ukoliko ne, što su vaši savjeti, cime se baviti, dali slijediti neki specijalan program u teretani? Iskreno najviše bih volio kada bi postojala neka grupa vježbi koja bi uz kucno vježbanje i trcanje u prirodi mogla pridonijeti ostvarenju moga cilja.Big smile
Još da napomenem da sam visok 192 cm i težak oko 90 kg, gore-dole. :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2012 at 14:56
Ovisi o tvojoj gradji i genetici ali u nacelu, da. Nije to izgled koji je nedostižan. Njegove medalje ceš however malo teže osvojiti ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2012 at 16:03
Mislim da bi ti moj web mogao pomoci. Tamo imas treninge, prehranu i sve ostalo sta treba. Pozz
Back to Top
fight View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fight Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2012 at 16:10
samo moraš biti ustrajan i rezultati nece izostati
covjek na slici ima  193cm i 88kg i nizak postotak masti, tako da nisi daleko jedino možda BF
pozdrav
Back to Top
TripleX View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TripleX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2012 at 16:18
Hvala na odgovorima i pomoci :)

@extremefit - svidja mi se stranica, nadam se da ce biti od pomoci, hvala :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.