New Posts New Posts RSS Feed - Moj novi trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj novi trening

 Post Reply Post Reply
Author
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj novi trening
    Posted: 30 Kolovoz 2012 at 13:09
Eto, polako se vracam u teretanu i u suradnji s trenerom smo sastavili neki programcic po kojem bi trebao raditi narednih nekoliko mjeseci. Inace sam skoro svaki dan na biciklu cca sati pol (na posao, s posla, i sve ostalo što treba) ali kako sam se malo ukrmio u posljednih 12 mjeseci, svaki savjet, podrška i KONSTRUKTIVNA kritika su dobro došli.

Dan 1.

1.     Ravni potisak             3     8
2.     Kosi potisak              3     8
3.     Dipsevi                      3 * kolko ide
4.     Razvlacenja               3      10
5.     Zgibovi                      3 * kolko ide
6.     Zgibovi uski               3 * kolko ide
7.     Povlacenje na latu      3     8
8.     Biceps/triceps superserije     4     10
9.     Biceps                      3      10
10.   Trbušnjaci razni         5     15

Dan 2.

1.     Cucanj                                                             3     8
2.     Rumunjsko mrtvo dizanje/deadlift                      3     8                                                 
3.     Nožna ekstenzija (superserija listovi)                  3     8
4.     Nožna fleksija (superserija listovi)                      3     8
5.     Veslanje u pretklonu/veslanje kabelom sjedece   3     8
6.     Potisak ramenima                                             3     8
7.     Razvlacenje (ramena)                                        3     8
8.     Sljeganje ramenima/veslane stojece                   3     8
9.     Trbušnjaci razni                                                3     15

Ova dva dana se izvode bez odmora pa slijedi dan odmora. Nakon toga ide dan 1. i modificirani dan 2. (onaj dio nakon /)

Pa 2 dana odmora.

Da, sad imam 78,5 kg, visok sam 176 (ne znam di mi je nestao centimetar od lani ali sam visok 176).

Udio mišicne mase cca 40% dok je bezobrazna vaga pokazala da imam preko 20% masnoca, a kaliper tvrdi drugacije. Svejedno, trebam malo stati na loptu.

Udrite!


Edited by mesek - 30 Kolovoz 2012 at 13:21
will smoke your weed for food!
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2012 at 13:50
A šta ti je cilj nisi rekao. Nadam se da nisi platio ovaj program jel ovo je smiješno. 
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2012 at 13:56
Nisam ništa platio osim clanarine. Cilj mi je malo povecati mišicnu masu i izgubiti masnoce. Samo što mi se ne da tamo po onim biciklima i trakama pa vozim svoj bicikl svakodnevno

Šta je, po tebi, smiješno? Mislim, iz iskustva govorim da su pojedini programi nekima super, a drugima loši.
will smoke your weed for food!
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2012 at 14:12
pa imaš 10 vježbi i svaku 3 serije za pocetak. druga stvar je nemožeš istovremeno radit masu i fat loss. odradi par mjeseci masu pa onda odi na defku ili radi full body treninge 3xtjedno sa high intensity finisherom i pojacaj kalorije. moj savjet; radi ucinkovite vježbe tipa deadlift, press, pullup/chinup, dips, front squat, hip thrusts, kb swings, kb snatches, kb turkish get up, ab wheel rollout, jumping rope itd.
Kloni se sprava i treninga od 2 sata. To ti je moj savjet a sad ti kako oceš. Pozz
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2012 at 14:25
hvala, uzeti cu u obzir. ionako je u test fazi. sprave ionako ne volim pa izbjegavam kad mogu.

a jucer sam dan 2. odradio za cca sat i 10 min. malo je dugo... probati cu trodnevni iskombinirati od navedenih vježbi.

Pozz :)
will smoke your weed for food!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.