New Posts New Posts RSS Feed - Osvježivaci zraka u teretani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Osvježivaci zraka u teretani

 Post Reply Post Reply
Author
smucka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Osvježivaci zraka u teretani
    Posted: 21 Kolovoz 2012 at 11:15
Dragi forumaši i forumašice, 

Da li i vama smetaju osjveživaci zraka u teretanama, posebno na cardio odjelu? 

Ja sam godinama bila inventar u jednoj teretani - no unazad nekog vremena su postavili osvježivace zraka - one koji svakih n minuta šrpicnu miris u zrak... meni je to koma - taman duboko udahnem pri cardio dijelu treninga a kad mi u nos i pluca uleti neka ocajna kemija/umjetni smrad Ouch... Angry 
Možda pretjerujem - ali nakon par takvih iskustava mi se cini da je duhanski dim manje štetan od tih osjveživaca zraka.... (nisam pušac i nisam neka eko cistunka, da se razumijemo Smile

Pricala sam s vlasnicima te teretane koji me uvjeravaju da je ženski dio populacije tražio te dodatke Shocked- i da ce razmisliti o nekom prirodnijem rješenju - ako me to toliko smeta, ali nisu obecali da ce ih maknuti... jer je to kao OK.

Jel znate teretane u Novom Zg-u koje ne koriste osvježivace zraka u prostorijama gdje se vježba? (za svlacionice mi je skroz svejedno...) Ta teretana mi je do nedavno bila skroz OK: cijena, stalna, dobro poznata cool ekipa iz kvarta. Ali - onda su uveli  - osjveživace zraka Dead...

Pozz
Back to Top
s4le96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote s4le96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2012 at 12:35
Pa vidi ovako meni ne smeta ni ne obracam paznju al iskreno kad trcim i udahnem nesto lepo sto mirise onda mi je dobro iskreno malo bolje al ne svaki minut..Ovde u teretanu je namesten na 15-20 minuta znaci svakih 20 minuta spricne 1 i taman lepo mirise ne onako sranje... tako da meni to nesmeta :D pricaj sa vlasnikom da ne sprica svaki minut nego eto na primer svakih pola sata i tebi dobro i njima :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.