New Posts New Posts RSS Feed - da li to vrijedi i za mene?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

da li to vrijedi i za mene?

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
idnes View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote idnes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2008 at 15:43

 Nijedni musli mi nisu fini... Jedino da ubacim posni sir i uz to vocku...

 

idnes
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2008 at 15:52
Zaista? Jesi li probala Vitalis-ove, klasik cokolada? Istina, sadrze listice i crne i bijele cokolade sto i nije najdijetnije, medjutim ugodnog su okusa i mislim da su sasvim zadovoljavajuci za dorucak. 
Ako ne i to... posni sir i vocka su jos bolja opcija 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2008 at 16:20
Originally posted by idnes idnes wrote:

Nijedni musli mi nisu fini... Jedino da ubacim posni sir i uz to vocku...


Probaj onda pomjesat zobene + corn flakes.
Back to Top
idnes View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote idnes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2008 at 11:38

Probala sam vitalisove ali nisu bile od cokolade. Kupim ih pa cu ih probati.

Za zobene sam od puno ljudi cula da ne valjaju...

Zasad cu ostati kod posnog i voca...

idnes
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2008 at 15:23
Jesi probala pomijesati muesle s vocnim lgg-om ili vocnom ab kulturom? Meni je najbolja kombinacija: muesli sa suhim vocem ili cokoladom i lgg od jagode! Vivera i Vitalis su mi najukusniji muesli., a vocni jogurt mi bolje legne na to od obicnog.

Ako ti se ne svide ni ovi cokoladni, mislim da umjesto toga moze proci i neko pecivo od integralnog brasna sa sjemenkama ili nekaj slicno. Preporucam Mavroviceva peciva (ima u konzumu).
Back to Top
idnes View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote idnes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2008 at 16:34

 Probati cu sa vocnim jer dosad sam samo s obicnim.

Pokusavam izbjegavati UH tako da integralni kruh ili peciva jedem samo sa mesom.

idnes
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2008 at 17:50
Musli imaju dosta secera meni se cini, pogotovo jos ti cokoladni. 
Back to Top
idnes View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote idnes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2008 at 18:49

 Znam, mislim da cu ipak ostati kod posnog i voca.

Tko zna dobar recept za uklanjanje celulita?

 

idnes
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2008 at 19:09
Originally posted by idnes idnes wrote:

 Probati cu sa vocnim jer dosad sam samo s obicnim.

Pokusavam izbjegavati UH tako da integralni kruh ili peciva jedem samo sa mesom.



Pa i muesli su UH. Uostalom, malo UH za dorucak ne skodi.

Kad smo vec na UH, navodno da premali unos UH moze biti uzrok tjeskobi i losem psihickom stanju i raspolozenju, pogotovo kod zena. Naravno, ne sad odmah navaliti na kruh, ali ne treba biti ni prestrog prema UH. Sve nam je to potrebno za normalno funkcioniranje duha i tijela.

Mozda se Theia nece sloziti sa mnom
Ali ja sam hipi u dusi pa si ne volim previse braniti, tak da nikad necu biti UH-Nazi
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2008 at 19:14
Originally posted by idnes idnes wrote:

Tko zna dobar recept za uklanjanje celulita?


Evo, na ovoj temi smo se vec borili protiv ljubljenog nam:
Kako protiv celulita?
Back to Top
idnes View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote idnes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2008 at 13:26

 Stvarno ima super savjeta... Hvala.

A za UH, ja se isto slazem da svega pomalo treba organizmu, naravno u normalnim kolicinama. Zato se nisam skroz odrekla UH.

idnes
Back to Top
idnes View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote idnes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2008 at 17:54

 Evo mene nakon poduzeg vremena...

Sa 54 kilograma, manjim obujmom nogu, ravnim trbuhom(izrazeniji struk i ocrtavanje onih lijepih linija sastrane trbuha) i podignutijom guzom.

Zvuci nevjerovatno nakon relativno kratkog vremena ali to moram zahvaliti dobroj gradji tijela i odricanju nezdrave hrane... I naravno vjezbanju...

Vjezbam kod kuce - pilates lopta, vjezbe iz pilatesa bez lopte, kombinacija vjezbi iz borilackih vjestina... Jako zanimljivo i ucinkovito

Sada namjeravam na striptiz-crobic - cula sam da je zanimljivo i odlicno za tijelo, a i posluziti ce u privatnom zivotu...

Hrana... Nekad naravno ne mogu odoliti kobasicama i sunki te bijelom pecivu ali to je mozda jednom tjedno.. Ostale dane jedem kao i prije- svjezi sir, voce i povrce(u vecim kolicinama), meso( piletina i kadkad svinjetina), integralni kruh. 3 obroka dnevno i nisam gladna-stvar navike.

Sve u svemu i manje zdravstvenih problema dolazi sa zdravom hranom. Kod mene je to bila nadutost.

Ja sam jako zadovoljna i to mi je najbitnije

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2008 at 22:29
 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2008 at 13:03
i ja cestitam!   Koristim priliku da takodjer svima zahvalim na svojim rezultatima, izgubila 5kg, sto mi je bio i cilj, te zavoljela preporucene jelovnike.
Vjezbe su mi svakodnevni izazov, a najsretnija sam sto mi je sve navedeno, kao i posjecivanje ovog portala, postalo dnevna rutina.
Pusa svima!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.