New Posts New Posts RSS Feed - Potrebna pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Potrebna pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
Hades View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hades Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Potrebna pomoc
    Posted: 18 Srpanj 2012 at 23:23
Pozdrav svima. Trebala bi mi pomoc da riješim jedan problem, kojem ne znam kako da pristupim jer je malo specifican. Radi se o to me da mi se na ledjima prave tzv. prevoji kao da imam ne znam ti koliko kilograma, i to jako ružno izgleda. Stvar je u tome što sam generalno cak i u deficitu sa kilogramima (176 cm visina, 68 kg) i svaki pokušaj dijete sa sobom donosi vecu štetu jer onda gubim i u nogama i u rukama, što mi ne rješava problem. Problematican mi je malkice i donji dio stomaka dok se na gornjem cak vide i plocice. Imate li neko rješenje za ovaj problem, neke vježbe ili šta vec? Evo vam i slika, da vam bude jasnije o cemu pricam.


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 09:05
Nemaš specifican problem, nego višak masnih naslaga na tom dijelu Smile

Možda si u deficitu sa kilogramima, ali ne i sa postotkom masti u tijelu Wink

Dijeta ti ne odradi ništa korisno jer to nijedna dijeta ne radi, ako govorimo o izgladnjivanju i biranju krive hrane, bez treninga snage. Svatko ima svoj genetski kritican dio di najprije skuplja masne naslage, i di ih najteže gubi kao i one dijelove na kojima najbrže mršavi. To je tako i to ceš morat prihvatit - ali imaš kontrolu nad tim ako to hoceš. Tako da jedeš i treniraš kako treba.

Trenutna prehrana, trening?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Hades View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hades Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 09:41
Što se tice prehrane, pa nemam neki striktan režim. Jedem najcešce 2-3 puta dnevno. Trudim se da izbjegavam masno, tijesto, jedem crni hljeb, mada ni njega ne pretjerano. Najviše se hranim piletinom i ribom, a od stvari bogatih ugljenim hidratima uglavnom krompir i riža, mada ni u tome ne pretjerujem. Doruckujem najcešce tunjevinu. Što se povrca tice, nisam ljubitelj, tj. ne jedem svježe povrce (paradajz, paprika, luk, krastavac, zelena salata) jer ne volim, nego uglavnom ono što se može termicki obraditi (brokoli, patlidžan, krompir, grah, karfiol, mrkva, tikvice, grašak, špinat). Problem je što nekada znam da pretjeram sa slatkišima i coca-colom, ali ih se periodicno u cjelosti odreknem, pa koliko izdržim. Problem mi je što zbog posla koji podrazumijeva cjelodnevno sjedenje ne mogu baš sebi da spremam neke specijalne obroke, mada najveci problem imam s tim šta izabrati za dorucak.
Što se treninga tice, idem 2 puta sedmicno u teretanu, mada moram priznati da više forsiram vježbe za gornji dio tijela (grudi, bicepsi, tricepsi, latisimusi), nego za donji. U zimskim mjesecima ubacujem i kardio, a ljeti mi je nepodnošljivo trcati na traci pa onda praktikujem trcanje na stadionu, mada nisam baš redovan uvijek.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 10:55
Probaj raditi HIIT cardio svaki drugi dan mjesec dana pa javi rezultat. :)
Što se tice prehrane povecaj unos proteina nisam vidio da si negdje spomenula svježi sir i vocke?
A ne mora biti ni to samo da je veci unos.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.