New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc, decko mi treba skinut kile
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc, decko mi treba skinut kile

 Post Reply Post Reply
Author
Mladamamauformi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc, decko mi treba skinut kile
    Posted: 15 Srpanj 2012 at 07:39
Bok! FITovci, otvaram ovu temu zato sto sam u potrazi za savjetima kako da mi decko smrsavi i vrati u formu kakvu je i prije bio. Visok je 176 centimetara i ima 114 kilograma.
Koljena su ga pocela jako boljet i zilice su mu pocele van izlazit na nogama. Problem je u tome sto on nema fixno radno vrijeme, neke dane pocinje u 3 ili 4 ujutro a neke dane u 7,8 ili 9 ujutro i nikad nezna u koliko zavrsava. Radi kao vozac za Catering komapniju dorucak, rucak i dosta nosi i gura sa kolicima i vozi im kamioncek . Kada dode doma jako je umorn i nema snage za vjezbanje a i kad ima onda iskoristi, uobicajno subotom i nedjeljom trci i hoda ( ima dobru rezistenciju pa 3 sata trci i hoda po brdima ). Ima doma utege 5 kg, 10 kg, i 20 kg, jedini problem je u tome sto ih nema u paru.
Htijela bih znati kakvu prehranu i koje vjezbe bi on trebao raditi. Hvala
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2012 at 09:22
Nadji formulu za racunanje bazalnog metabolizma.. Nakon toga jos nadodaj kalorije koje potrosi u danu svojom aktivnoscu... Sve to zbroji i oduzmi 1000 od toga. Dobila si broj kalorija koje bi trebao jesti.. 3 dana deficit od 1000kcal, 4. dan poveca unos da ne dodje do usporavanja metabolizma..

Prehranu bazirat na zobenim pahuljicama, integralnoj rizi, integralnoj pasti, posnom siru, pilecim/purecim prsima, tuni, bjelanjcima, orasastim plodovima...

Dnevno jesti 5-6 obroka, znaci morao bi nositi u posudicama sa sobom.

Imas na forumu u sekciji: Prehrana/Nutricionizam/Moj dnevni-tjedni jelovnik sve obroke koje mi unosimo pa nalo pogledaj to..

Na blogu je takodjer extremefit objavio post kako skinuti 5 kg masnoce.. Tamo imas i prehranu i trening kod kuce prikazano..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2012 at 12:35
Ako mu stvarno želiš pomoci neka ode na moj sajt. U gornjem desnom kutu neka klikne na hrvatsku zastavicu. Prvo neka procita linkove Vizija i Cpp da zna kako se služiti webom. Onda neka izmjeri koliko treba jesti kalorija sa tablicom pod linkom Prehrana, od konacne brojke neka oduzme nekih 25-30%. Primjer jelovnika od 2000kal isto tamo može naci. Onda neka krene sa Zapocnite programom. Sve treninge može raditi doma. Nakon tih 30 dana može poceti raditi sve ostale treninge. Sve je besplatno i sve je napravljeno sa svrhom da se pomogne upravo takvim ljudima. 
Lp
Dalibor Petrinic

Changing people's lives, one person at a time!


Edited by Zoki - 14 Rujan 2012 at 00:22
Back to Top
Mladamamauformi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 17:59
Puno hvala na odgovorima i savjetima, decko mi je odusevljen i super mi je sto imas str i na engleskom jeziku pa ja nemorm njemu prevoditi. Jucer smo poceli odlucivati o proteinima i na 1 mjestu nam je ON protein. Javljam kad ce mi decko pocet sa vjezbama. Hvala Dalibore
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.