New Posts New Posts RSS Feed - Domaca juha - kalorije?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Domaca juha - kalorije?

 Post Reply Post Reply
Author
Žuža View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Žuža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Domaca juha - kalorije?
    Posted: 11 Srpanj 2012 at 21:37
Koliko kalorija ima jedan decilitar domace junece juhe, koliko govedje, koliko pilece, koliko telece, koliko povrtne? Zanima me prosjek tj. otprilike jer znam da ovisi o samim sastojcima.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2012 at 23:09
Tesko je stvarno reci jer necije juhe su stvarno jako masne...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Žuža View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Žuža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 17:36
Je, znam to ali zanima me nekakav prosjek tipa ima li cca 100 kcal, 200, 500, 1000 !? Moje nisu, ja ih dobro ohladim da se masnoca stisne pa procijedim. Opcenito me zanima postoji li koja metoda za izracunavanje kalorija mojeg rucka - mahune, blitva i sl. variva?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 17:37
fino sve izvažeš, staviš na papir i izracunaš... to je jedini nacin Wink
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.