New Posts New Posts RSS Feed - Tenisice za trcanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tenisice za trcanje

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tenisice za trcanje
    Posted: 04 Srpanj 2012 at 19:43
Planirao sam uzeti ove http://webshop.ferivico.hr/product.php?id_product=8542367
Zanima me kakve su te tenisice(te sa tim amortizerima) na kracim utrkama npr 60m i nekim recimo srednjim kao 1500m,izgledaju dosta glomazno i više za lagano trcanje nego neku trku pa ako imate kakva iskustva sa takvim tipom tenisica molim vas podijelite to samnom.
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 20:17
Ja sam si kupio prije nekih 6-7 mjeseci kupio slicne tenisice kao što imaš i ti.

Evo ovo su moje, jedino su moje srebrno sivkaste: http://www.sportschuh-outlet.de/images/produkte/i41/4143-U42628--2.jpg

Što se tice hodanja kad se navikneš fakat su odlicne, tocno osjetiš kako ti amortizira petu kad staneš i kad malo omekšaju su i full udobne. U pocetku dok su malo krute ti je malo cudno hodati u njima :D.

Ja sam ih platio oko 1200-1300kn i do sad fakat nije bilo fakat nikakvih problema što se tice kvalitete. Jedini problem kod tih tenisica (bar meni) je taj što je djon malo tanak, mislim nije tanak, ali ako si cesto u njima i hodaš po grubljim/hrapavijim podlogama i još ako recimo na jednu stranu tenisice imaš jaci pristisak, kao ja recimo kod podrucja palca ili desne strane pete dosta se brzo izliže djon, i onda se pocne trošiti ova plastika/guma šta vec je. Pa je banana kaj ako ih cesto koristiš ode djon :/.

Planirao sam otici do postolara da mi proba naljepiti gumu nekakvu na par mjesta da uspori trošenje da se ocuva taj materijal kad se ovaj tanji sloj gume istroši, ali u medjuvremenu sam kupio neke full jeftine najkice isto super pa još nisam otišao do postolara (iako mogu i dalje normalno nositi svoje adidas tenisice).

A što se tice trcanja, dobre su, možeš normalno potegnuti šprint i sve i lagano te odbacuje. Iako ne bih ulazio sad u te profi stvari, nisam majstor za trcanje :D.


Edited by Zyzz - 04 Srpanj 2012 at 20:18
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 08:12
Pošto ti je 60m sprint, morao bi ga otrcati na prstima, tako da ti ova peta ne znaci ništa. Ali naravno, tenisice ovise o tvom stilu trcanja, trciš li više na petu, srednji dio ili prste. Što ti je kontakt više prema iza to ti više dolaze do izražaja takvi jastucici, medjutim i to se cešce dogadjaju stresne ozljede...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 15:18
Na: http://www.runnersworld.com/shoeadvisor
Back to Top
lily1980 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lily1980 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2012 at 11:54
Društvo, j jednostavno ne mogu naci tenisice za trcanje za mene tj. br.36 Cry
Back to Top
Siberianaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Svibanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siberianaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 23:21
ja imam ove Mizuno Wave saber, kupljene u intersportu, nekih 550kn i jako sam zadovoljna

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.