New Posts New Posts RSS Feed - MVP Pro Whey 3G ili Olimp Whey Protein Complex100%
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MVP Pro Whey 3G ili Olimp Whey Protein Complex100%

 Post Reply Post Reply
Author
kresho21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2012
Location: Đakovo/Karlovac
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kresho21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: MVP Pro Whey 3G ili Olimp Whey Protein Complex100%
    Posted: 04 Srpanj 2012 at 02:34
vasa preporuka sta da kupim,koji je bolji? vidim da mvp za 200 kuna dobijem 900 grama a olimpa 700 za isto..isplati li se uzeti mvp-a kojeg ima vise???
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 16:23
preporucam ti ovaj od mvpa 3g,jako je dobar,uzmi neki da nije od cokolade,od cokolade je ukusan ali ima vise masti,ja sam ga koristio i stvarno je odlican
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 16:57
Originally posted by adatar adatar wrote:

preporucam ti ovaj od mvpa 3g,jako je dobar,uzmi neki da nije od cokolade,od cokolade je ukusan ali ima vise masti,ja sam ga koristio i stvarno je odlican

Praviš kikiriki maslac koji je jako jako mastan sa dodanim uljem biljnim ( koje nemam nikake beneficije osim mjenjanja konzistencije i okusa) a paziš na pola grama do gram više masti u whey-u Smile
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 17:29
Originally posted by adatar adatar wrote:

preporucam ti ovaj od mvpa 3g,jako je dobar,uzmi neki da nije od cokolade,od cokolade je ukusan ali ima vise masti,ja sam ga koristio i stvarno je odlican

Ma ne treba paziti na masti jer su tu iznimno male kolicine, ako ih ima u wheyu.
MVP Pro Whey 3G je trenutno najpovoljniji whey u HR i moja preporuka je da ga probate.
Kvaliteta i okus je dobar.


Edited by Zoki - 18 Rujan 2012 at 17:29
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 18:48
maslac od kikirikija je pun proteina,bodybuilderi jedu maslac ok kikirikija,zapravo preporucaju ga,a tako se maslac od kikirikija radi,da ne stavis ulje nebi dobio maslac od kikirikija.
neznam sto bi drugo mogao stavit u kikiriki,mozda vodu?

masti ne treba potpuno izbjegavat ali na cijelu kutiju od 2.2 kg sabere se,izbjegnes masti gdje mozes a ipak ih unosis u malim kolicinama jer su potrebne tijelu

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 18:57
Originally posted by adatar adatar wrote:

maslac od kikirikija je pun proteina,bodybuilderi jedu maslac ok kikirikija,zapravo preporucaju ga,a tako se maslac od kikirikija radi,da ne stavis ulje nebi dobio maslac od kikirikija.
neznam sto bi drugo mogao stavit u kikiriki,mozda vodu?


Ti bodybuilderi mora da su najzdraviji ljudi na svijetu Shocked

Možeš staviti riblje ulje, ili maslinovo ;) puno bolji izbor, a kako rekoh, koliko je kikiriki maslac dobar  (pogotovo prženi) to je diskutabilno. Wink

p.s cak se može kupiti i maslac  bez dodanih ulja, tako da, ocito je izvedivo ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 19:03
jesi li kad probao sa maslinocim uljem :D ? ako nisi,nemoj ni probavat,vjeruj mi vratit ces ga nazad,a kao drugo riblje ulje je biljno ulje,nije napravljeno od ribe,nego je unutra biljno ulje koje ne sadrzi nista od ribe u sebi,tj.riba ne otpusti nista hranjivo unutra ako na to mislis ?

inace maslac od kikirikija je zdrav za srce i pomaze srcu,postoji puno studija o tome.
jay cutler 5 puta mr olympia radi sam svoj maslac od kikirikija pa vidis ga,izgleda mi zdrav :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 19:17
Originally posted by adatar adatar wrote:

jesi li kad probao sa maslinocim uljem :D ? ako nisi,nemoj ni probavat,vjeruj mi vratit ces ga nazad,a kao drugo riblje ulje je biljno ulje,nije napravljeno od ribe,nego je unutra biljno ulje koje ne sadrzi nista od ribe u sebi,tj.riba ne otpusti nista hranjivo unutra ako na to mislis ?

inace maslac od kikirikija je zdrav za srce i pomaze srcu,postoji puno studija o tome.
jay cutler 5 puta mr olympia radi sam svoj maslac od kikirikija pa vidis ga,izgleda mi zdrav :)

Probao sam s maslinovim uljem, ok je.

Kao drugo?
" kao drugo riblje ulje je biljno ulje,nije napravljeno od ribe,nego je unutra biljno ulje koje ne sadrzi nista od ribe u sebi,tj.riba ne otpusti nista hranjivo unutra ako na to mislis "

Što pokušavaš reci, da je riblje ulje zapravo biljno i da nema omega 3 masnih kiselina od ribe u njemu?

p.s Cutlerovo zdravstveno stanje nebi ocjenjivao jer nisam doktor a i doktori ne ocjenjuju onako odokativno. Ali ako bi baš morao reci nešto, to je da izgleda nezdravo.
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 20:23
Originally posted by adatar adatar wrote:



inace maslac od kikirikija je zdrav za srce i pomaze srcu,postoji puno studija o tome.
jay cutler 5 puta mr olympia radi sam svoj maslac od kikirikija pa vidis ga,izgleda mi zdrav :)



I sigurno je takav jer jede maslac od kikirikija Wink
I ne jedu ga radi proteina nego radi masti , kaj je strasno kalorican , a treba utrpat onolke kalorije u sebe od nekud
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.