New Posts New Posts RSS Feed - Ishrana na ljetovanju...razmjena iskustava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ishrana na ljetovanju...razmjena iskustava :)

 Post Reply Post Reply
Author
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ishrana na ljetovanju...razmjena iskustava :)
    Posted: 27 Lipanj 2012 at 17:16
Dragi moji, spremam se za duze ljetovanje i, ko je raspolozen, dobro ce mi doci savjeti kako odrzavati dijetu na plazi, 15-ak dana..Sto inace kupujete za ponijeti, sto nosite sa sobom kad ste cijele dane na plazi...sto vam je najbrze spremit na odmoru...Opcenito, voljela bih kad bi mi dali pokoju ideju sta kupit za "healthy meal"..

Hvala svima dobrog raspolozenja..
Back to Top
Anarion View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anarion Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 18:14
Ja bi na tvom mjestu tih 15ak dana mozak na pašu i jedes sve sto imas i sve sto ti se jede :)
Pogotovo ako tokom godine pazis sto jedes i redovito treniras...

Neznam koliko je od pomoci, al sigurno ce neki iskusniji fitovac biti korisniji od mene ;)
Back to Top
Ballerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ballerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 20:08
smjlice ja ti uvijek nosim recimo:

bademe u vrecici- mogu na suncu stajati
meki iz konzuma
možda kakvu vocku tipa breskva
rižine krekere

a od hrane si sprema salate s mesom ili tunom ili jajima... jednostavno a zdravo :)
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 20:18
Hehee...hvala, Anarion! Trenutno sam jos uvijek u fazi skidanja naslaga, i jako dobro mi ide (malo sam se preko zime previse tako opustala), pa ne bih bas sebe i ljeti castila... :D Naviknut cu se previse! :D

Ballerina, draga moja, hvala ti puno...Super je sve..:) Bademe i ja obozavam.Moram te krekere probat. :D Jos sam planirala koju salamicu pilecih prsa i purecih prsa od Perutnine stavit...I koju Konzumovu tunicu :D A napadam tamo poslugu za jaja cim stignem! :D I odjel s povrcem, naravno! :D
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 22:14
Prvo slijedi disclamer (hebiga, moram jer ste me jednom vec "digli" na istu foru): Ovo sto sam naveo nije primjer kako se treba hraniti na odmoru niti predlazem da se slijedi moj primjer. Sigurno sam negdje grijesio, no bio sam na odmoru a ne na pripremama pred natjecanje. Napisao sam jednostavno kako sam se hranio na pasinom odmoru.

Nakon 2 tjedna mora se vratio s 2kg manjka. Niti sam vjezbao niti postio. Bio sam uzasno iscrpljen tako da sam citav odmor odmarao (no par dana prije mora se ubijao vjezbajuci). Jeo sam svaka 2-3 sata nesto sitno. Tamanio bjelanjke, tunu, piletinu i posni sir. Jednom dnevno jeo dinju. Glavne obroke sam nastojao malo smanjiti u kalorijskom iznosu. Svaki dan smo ili rucali ili vecerali u restoranu. Nastojao sam jesti morsku hranu (najcesce lignje s povrcem na zaru) i izbjegavao sam skrobasta jela (osim jedan dan kad sam mrknuo lazanju). Znaci, nikakav kruh, nikakva tijesta, nikakve grickalice. Izbjegavao alkohol i sokove, i pio iskljucivo vodu. Jeo jedan sladoled dnevno :) Ovako, odokativno, cini mi se da nisam jeo vise od 2000kcal dnevno (sto je za moju kilazu iznad razine odrzavanja za cak i "sjedilacki nacin zivota"). Kaj je najbolje, prvo sto sam primjetio po povratku je da su mi trbusnjaci jos vise izrazeni nego prije ljeta (lol vjerojatno jer sam potamnio pa se bolje vide). Od sada umjesto definicije idem na more :))
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 17:42
Hehehe...hvala puno! Bas si mi nekako prenio svoju euforiju i zadovoljstvo! :)) Jedva cekam odmor sada...:)))) Svidja mi se sve...Planiram manje, vise pratit taj tvoj ritam (osim junka i varanja...;), mada se ne zaricem). :)) Puno hvala!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.