New Posts New Posts RSS Feed - Pozz ljudovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz ljudovi

 Post Reply Post Reply
Author
Worgie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Worgie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz ljudovi
    Posted: 26 Lipanj 2012 at 10:48
Pozz, novi sam na ovom site-u, jako mi se svidja i kako sam cuo od preporuke par ljudi, clanovi ce rado pomoci podijeliti iskustva i predložiti kako šta. Eh da, imam 18 godina trenirao sam rukomet 5 godina najcešce lijevi bek ili pivot( to je onaj što najviše degeneka pokupi) i sa rukometnim treninzima ledja su mi ojacala nabio sam kondiciju udarac brzinu etc, i onda sam pokupio mononukleozu i morao prekinuti sa treninzima i dobio zabranu treniranja godinu i 3 mjeseca. Tu sam izgubio puno, mišici su mi spali na mizernu razinu, udebljao se sa 78 na 88 kila, stomak mi narastao kao kod trudnice, vecinom radi hepaticke dijete, izbacili mi sve što volim iz prehrane i ubacili više jela na dan. Inace prije sam jeo samo jedan obrok dnevno najcešce rucak i mnogo tekucine, to mi je prijalo. Sada mogu jesti citav dan, ono prejest cu se i za pola sata jest ce mi se cips -.-". Najgore mi je bilo što sam morao jesti mlijecne produkte jer laktozu mi želudac ne podnosi. Sada sam odlucio poceti sa treninzima u teretanama da se barem malo vratim u formu, pošto su mi zadnji nalazi bili dobri i doktorica odlucila da mogu poceti trenirati. Pa ako imate ikakve preporuke izvolite predložite.

P.S. snaga u rukama mi je donekle ostala mogu podici 80kg na bencu 10 puta
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.