New Posts New Posts RSS Feed - Koje proizvode odabrati?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koje proizvode odabrati?

 Post Reply Post Reply
Author
benx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote benx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koje proizvode odabrati?
    Posted: 23 Lipanj 2012 at 13:19

Pozdrav, molio bih pomoc nekoga tko mi moze reci koji su najbolji proizvodi odnosno za kojeg se proizvodjaca odluciti.
Radi se o proteinima i o nekakvim fat burnerima koji mene zanimaju.
Prije 2 godine sam aktivno malo više od mjesec dana odlazio u teretanu 6 dana u tjednu sa prof. kineziologije rezultati su bili vrlo dobri ali ne odlicni jer sam malo kasno shvatio da mi zeli drzati treninge sto duze da mi uzme vise love Wink

Anyway on mi je preporucio Labradu V60 i i neki fat burner od Sciteca..... Taj fat burner bas i nije valjao ali samo dobio dosta energije po njemu.
Zelim izgraditi pravilno mišice i to ovaj put ozbiljno dakle nema odustajanja nego dat sve od sebe i htio bih uzeti dobre proizvode.

Svakako sam i dalje dobio preporuku za labradu i za mvp. Meni treba nesto z aizgradnju mišica i nesto za energiju jer sam opet pao i sa kondicijom i sa svime i tesko mi je izdrzat malo bolji trening.

Pozdrav


Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2012 at 14:42
whey - izbjegavaj koncentrate i soju. ostalo, sto jeftinije nadjes, bolje si prosao.
da li ces kupiti izolat ili hidrolizat za tebe (i vecinu ljudi koji treniraju) je potpuno nebitno. samo kaj odredjeni proteini nabiju cijenu zbog imena i ''kvalitete''

fat burneri - kupi si obican kofein u tabletama. inace su fat burneri bacanje novaca.


Edited by GajbaPive - 23 Lipanj 2012 at 14:43
Back to Top
benx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote benx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2012 at 15:14
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

whey - izbjegavaj koncentrate i soju. ostalo, sto jeftinije nadjes, bolje si prosao.
da li ces kupiti izolat ili hidrolizat za tebe (i vecinu ljudi koji treniraju) je potpuno nebitno. samo kaj odredjeni proteini nabiju cijenu zbog imena i ''kvalitete''

fat burneri - kupi si obican kofein u tabletama. inace su fat burneri bacanje novaca.

Imas neku preporuku?
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2012 at 15:48
ja sam si uzeo nutrabolics hyper whey. ok topivost i okus, a sastav je 20g proteina na mjericu 30g. za pwm cist dovoljno. ionako je to dodatak prehrani, koja ima svoju specificnu namjenu, a ne hrana.
a to sto bi uzeo neki whey u kojem ima 23-24g P na mjericu od 30g, ne znaci puno u ukupnom unosu, a platis 20-30% skuplje.
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 01:52
Ako znaš kako trenirati i ako želiš na najbolji nacin opskrbiti mišice jedi oko 2h prije treninga ili sat i pol meso + povrce/tijesto, uzmi poštenu porciju i pij puno tekucine, možeš si i napraviti zeleni caj pa piti na putu do treninga te na samom treningu (imaš kupiti u listicima za 20-30 kn, pa si skuhaš i ocjediš). Odmah nakon treninga pojedeš 1 ili 2 banane, a kad dodješ doma pojedi tunu/posni sir/sardine/jaja.

Ako se pak odluciš za whey, ja bih si uzeo od optimum nutrition onaj standard whey od cokolade, to je izolat. I onda bih recimo uzeo oko 150g zobenih, mlijeko, i bananu + pola mjerice wheya i zmiksao i popio oko 1:15-30 min prije treninga, te bih nakon treninga (možeš poceti polagano piti i pred završetak treninga ) popio mjericu wheya sa vodom obavezno + glukoza iz dm-a - traubenzucker/groždjani šecer (to si nasipaš doma u shaker zajedno sa wheyom, oko 50-60g staviš, ne treba pretjerivati).
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 08:49
ne treba pretjerivati, a stavis 50-60 grama? ak imas 110kg, onda ok, al inace 30g je dovoljno.

OPTIMUM NUTRITION? ajde molim te, objasni zasto ON? od svih proteina ti njemu preporucujes najskuplji (koji nije i najbolji). kanta od 4,5kg kosta 1000kn. prijatelju, ako ti seres novce, drugi ih ne seru i budi umjereniji u savjetima.

Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 11:11
Pogledaj ovdje koliko stavljaju glukoze za pwm: http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=117 kad smo kod toga.

Ja sam optimum nutrition whey od 2,1 ili 2.2 nezz kolika su pakiranja tocno platio oko 350 kn i trajao mi je vjerovao ili ne oko godinu dana, jer osobno ne koristim whey za svaki drek vec kad odradim treining da jedva hodam, druge dane sam proteine crpio iz hrane.

Preporucio sam ON zato jer je kvalitetan, nije lošeg okusa i dobro se otapa u vodi, te nije koncentrat. Nisam neki guru proteina ali znam da je taj dobar i da ne kompliciram i ne znam kaj, sam mu rekao da odma uzme taj ako može, ako ne neka se konzultira i uzme neki drugi whey, to bar nije problem.

No ne mislim se svadjati, ja sam mu samo napisao šta bih ja ucinio da sam na njegovom mjestu :)


Edited by Zyzz - 29 Lipanj 2012 at 11:13
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.