New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana, vjezbanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana, vjezbanje

 Post Reply Post Reply
Author
ante1950 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante1950 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana, vjezbanje
    Posted: 12 Lipanj 2012 at 19:50
Znaci, ima jedno 1 god sam na dijeti, i smrsavio sam oko 12 kilograma.
Trudom, na jedno ljeto, znaci u 3 mjeseca, 6 kilograma.
Te, bio sam na operaciji, pa sam i tamo skinuo u 3 tjedna 6 kilograma. Smile
I sad, pošto mi je ostao, ajmo reci ''mali višak sala'', htio bi ga se rješiti.

Moja zamisao Approve :
Ujutro pojedem uglavnom sendvic, zatim rucak, nakon rucka odem na vježbanje, e sad:
Dok je zima: - 2, 3 sata na nogomet.
Dok je ljeto: - 2, 3 sata na plažu ( plivanje, trcanje po mostu, Embarrassed itd itd )
I kad dodem doma, uglavnom pojedem zdjelicu pahuljica ( NESQUIK ), pijem iskljucivo vodu.

Po vama, šta da izmjenim, je li dosta tjelovježbe na dan, i najvažnije, ocu sa tom ''dijetom'' doci do željenih rezultata?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2012 at 21:18
Prehrana je nikakva,  nije ni detaljno opisana ali da je neka super, opisao bi. ;)

Aktivnosti ok, ali koristio bi puno i od ponekog treninga snage.

Ako su kile primarna stvar, defintivno mijenjati plan prehrane ;)

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ante1950 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante1950 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2012 at 22:37
Daj mi neki plan prehrane :D
Back to Top
xibalba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xibalba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 18:52
bok!! od nove godine sam se odlucila na promijenu, prvo sam bila na dijeti da mogu vjezbati, jer sam imala 75kg i nisam htjela odmah poceti vjezbati tako da ne bih unistila zglobove (ako bi pocela s trcanjem ili slicno), nakon toga, kada sam smrsavila 5kg, sam pocela vjezbati, od tad sam smrsavila 15kg (u 5 mjeseci 15kg, s prehranom i vjezbanjem)
dijeta nije dijeta kao sto bi svi pomislili, nego jedem ono sto mi pase tijelu, u potpunosti sam izbacila bilo koji oblik slatkoga, osim voca, jer mi je potrebno vitamina (secer ne koristim vise, nikakve vocne jogurte niti bilo koji oblik sto ima nesto slatko), takoder ne jedem nikakvu tjestaninu, krumpir niti kruh
jedem puno proteina (tj. zrnati svijezi sir, ribu, tunjevinu, jaja)
i, takvu dijetu drzim 30 dana, onda uzmem jedan vikend "odmora" i jedem sto god mi se jede
a, sto se tice vjezbanja, imam dvije vrste, kardio i snagu
kardio je vise hiit kardio koji je opisan u clanku na ovoj stranici, dok snaga ili kako vec je slijedece:
radim 5 vjezbi po 5 serija (btw, sve vjezbe mi traju max po 45 min zajedno sa zagrijavanjem)
radim sklekove 11 ( i ne "zenske" nego prave muske)
trbusnjake (za donji dio trbuha, dizanje nogu kad lezis na podu, ne znam strucan naziv za to) 30
cucnjeve sa 6kg utega 20
mountain climbers
onda ubacim neku vjezbu s utezima za ruke
tako sam do sad radila, samo sto se mijenja broj vjezbi i vjezbe jer ne zelim da se tijelo "navikne" na vjezbe i intenzitet vjezbanja

nakon tih 5 mjeseci rada na sebi (nisam ocekivala uopce ovoliko dobre rezultate), ostao mi je manji dio sala na trbuh i na nogama, pa me zanima imate li neki savijet kako to da maknem i koji je najbolji nacin
hvala vam na pomoci puno!

pozdrav!
Back to Top
leon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2012 at 13:14
Dobar dan,ekipa.Mene zanima koliko bi 20 pravilnih cucnjeva bilo izgubljenih kalorija?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2012 at 14:27
zanemarivo Smile

Neka te više brine to ako planiraš da ti to bude cijeli trening od kalorija koje ceš time izgubit :)

Kalorije ostavi za hranu, a na treningu daj sve od sebe. Prati rezultate i po tome korigiraj i jedno i drugo.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2012 at 13:23
Što je covjek teži to i troši više kalorija...mislim da je bitnije redovno vježbati i prehranu srediti i sve ce doci na svoje..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.