New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc oko mrsavljenja ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc oko mrsavljenja ;)

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
ante1950 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante1950 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2012 at 22:36
nisu strije, njih sam imao na bedru, i one su prosle s vremenom
neznam kako da ti objasnim, kao kad je salo islo preko sala ostala je amo rec udubina i tako bila 4 5 godina
I sad sam je kao izravnao i koza je iznenadena hahahah :D
I onako crveno je malo
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 08:37
Ne spadajte na to da se svadjate oko toga tko ce malcu pomoci: na forumu ima i previše ljudi koji traže pomoc. Smile Slažem se s, pak, sa rajom koja su stalna tu na forumu da extremefit zna znanje, kao i svi ostali koji se tim vec neko vrijeme bave.

Više ce mu pomoci ako ga uputite koju literaturu da iscita ne bi li sam naucio kako stvari funkcioniraju u fitness-u i bb, nego da mu konkretno dajete vježbe koje treba raditi.
Ako ne zna osnovne stvari tipa zašto se navecer jedu P+M onda sve uzalud Smile

Ante, što se strija tice, što je mladja koža, šanse su vece da se oporavi od štete njoj nanešene. Ako i imaš strije ili si ih imao, imaš ogromne šanse da to samo od sebe nestane jer ti se koža vrlo brzo regenerira. Kakogod, cuvaj kožu (gledaj da je necim mažeš u procesu mršavljenja) i bit ce to sve ok Thumbs Up

Svaka ti cast što si se tako trznuo i odlucio napraviti promjenu, sebi suditi je najteže, a i samim time to je najveca pobjeda od svih Smile


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.