New Posts New Posts RSS Feed - ariaa-Just Do It
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ariaa-Just Do It

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2012 at 10:07
Ariaa, nisam ni vidjela ove fotkice do sada...
Što te tocno muci, da cujem taj jelovnik, pa da riješimo problem!
Jer ako gubiš volju ili radiš nešto krivo ili ti nije dovoljno stalo do same sebe, a to si nikada nemoj dozvoliti. Svatko zaslužuje biti ponosan na sebe i svoja dostignuca te živjeti najbolje što može!
LiveStrong
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2012 at 03:23
Ma da je bar hrana problem, pokušavam na sve nacine izvuci najbolje od onoga što imam, a moji svakako nemaju skoro ništa zdravo doma, tak da se snalazim na sve nacine... ali to okruženje, ubijaju me u pojam.. mislim da su me ljudi do kojih mi je najviše stalo doveli do toga da odustanem od svega, od treniranja od plesa... Jednostavno ne ide... i samo se želim odseliti... ne znam, možda je takav period ali kad se stalno ponavljaju iste stvari... 
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2012 at 10:56
Ariaa, 90% ljudi žive u takvom okruženju, pocevši od svog vlastitog doma. Mene su tek nakon sada 3 godine što se "bavim fitnessom" moji doma prihvatili u tom smislu da mi više ne prigovaraju, ali da još uvijek pretjerujem po njihovom, da...
I kako uopce možeš sebe dovesti do toga da odustaneš od stvari koje voliš - vježbanje, posebno ples?! Imaš cijeli svoj život ispred sebe koji ti moraš živjet sa sobom, ne s njima, tko god oni bili. Pošto tvoji nemaju ništa zdravo doma, to samo govori o njima i koliko si ti bolja od toga, zar želiš biti poput njih po tom pitanju? Mislim da ne...
Koliko god situacija bila loša, jedini nacin da ju promijeniš je da izmjeniš svoju percepciju stvari!

Opusti se. Zapamti da tu si gdje jesi; cekati da se odseliš je gledati u buducnost, cekati da se nešto dogodi kako bi bila sretna, cekati da netko kaže lijepu rijec...i gdje je tu sadašnjost, gdje je tu trenutak u kojem ti u biti kreiraš svoju buducnost da bude pozitivna? Ako se želiš maknuti, onda radi na tome da si omoguciš financijski sve.
Nije lako promijeniti stvari preko noci, a samim time što želiš promjenu znaci koliko si si bitna. Nikad nemoj odustati od cilja, a ako sama sebi neceš biti najbolji prijatelj, tko ce?

Svoje i okolinu ne možeš promijeniti, zadovoljiti sve ljude je takodjer nemoguca misija, ali kreirati svoje mišljenje i upravljati svojim postupcima uvijek možeš. Jer zbilja nije važno tko ti je u prošlosti ucinio nešto ili rekao nešto, ti sada biraš svakim novim danom trenutkom kako ceš živjeti dalje, ti kreiraš sve što se dogadja. Preporucujem ti da prvo prihvatiš mjesto gdje jesi, izbaciš nepotrebne i negativne ljude iz svog života, napraviš si popis ciljeva (ali apsolutno sve što želiš i nemoj se bojati željeti), popis akcija kako ceš što napraviti, motiviraj se na bilo koji nacin. Nemoj da te pojedinci toliko pogadjaju, što misliš da su uspješni ljudi ti koji su sve dobili na tanjuru i imali 100% podršku?!... daleko od toga!

Imaš dovoljno godina iza sebe i iskustva, nisi više neka djevojcica koja je odgovorna svima drugima. Razmisli malo o svemu i nemoj razmišljati postati odgovor koji u sebi sadrži 101 ALI!
LiveStrong
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2012 at 11:35
Kao prvo someone needs a hug Hug
Kao drugo odustat? Ako te to baš toliko vuce da odustani na 3 dana pošalji sve u klinac leži spavaj odi ca od doma ta tri dana nek ti bude ispušni ventil za dušu i da si ponovo posložiš te kockice kako spada i da kreneš dalje, ta 3 dana radi sve što ne radiš inace ako hoceš ne zdravo jest nek ti to bude izbor al nakon 3 dana vrati se natrag podignute glave i sa jednom mišlju.
Ja to mogu bez obzira na to što vi pricate. Plesat možeš uvijek hvala bogu makar sjedila ne moraš ni ustat :) a možeš i plesat bilo di zatvoriš oci poslušaš muziku i odradiš svoje:
http://www.youtube.com/watch?v=e7z5b39YEi0
al stvarno mi koji smo sretni što imamo "sve" stvarno nemamo pravo da se žalimo na tako minorne stvari kao što je mišljenje roditelja recimo, jer:
http://www.youtube.com/watch?v=y5whWXxGHUA

Moju situaciju vec znaš, prije malo više od mjesec dana  nisam mogao ni hodat kako spada a taman sam se "vratio u trening kako spada" i sad cu na operaciju i znam da cu opet sve prolazit ispocetka i da cu se u procesu opet udebljat jer sam takav kad se ne krecem i jedem sve se lijepi al to nije razlog da odustanem vec jedva cekam da opet stanem na noge da pocnem hodat-trcat i da sam sebi dokažem da to mogu bez obzira što ljudi oko mene pricali.

Završim sa 2 motivacijske:
It never gets easier you just get stronger.
For all the haters out there thank you for telling me I can't so I proved you wrong.
:*
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2012 at 12:20
Kakvo odustajanje?
Pa pogledaj samo koliko si postigla do sad, sigurno ne želiš da to sve padne u vodu.

I sama sam bila na rubu, nisam imala niciju podršku, samo izrugivanje i nerazumijevanje, pisala sam o tome na temi.
I kad sam shvatila uz pomoc ekipe ovdje da sama sebi trebam bit najveca podrška, da trebam imat cilj prema kojem cu težit, evo ga, -7kg dolje, odma bolje zracim i bolje se osjecam.
Ne može sve ic glatko, ali sve možeš kad to jakojako želiš i trudiš se :)

Samo naprijed!

Hug
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2012 at 17:49
Jednostavno ne znam što bi vam rekla, toliko ste divni, i toliko podrške zbilja nisam ocekivala..

@zika, nema rijeci koju si napisala a da s ne slažem s tobom... Istina je sve to, znam da moram živjeti sama sa sobom i da ne bi smjela dopustiti da moji utjecu na mene.. ali kao i sve, ti problemi dolaze iz djetinjstva, uvijek sam im htjela udovoljiti bez da sam razmišljala o sebi i svojim potrebama, uvijek sam morala biti dobra curica, koja sve radi savršeno.. Stvarala sam si užasan pritisak, i sad to cinim ponovo, ali jednostavno ne mogu zadovoljiti sve tudje potrebe.. Stvar je u tome da sam živjela 6 godina sama, i tada je sve bilo super, uz naravno svoje muke i izazove ali borila sam se, nisam si nikad dopustila da padnem toliko da se ne mogu izvuci, uvijek sam bila pozitivna i ništa me nije moglo slomiti.. i sad kad sam se opet vratila doma, kod svojih, u kvart gdje sam odrasla (gdje su me u osnovnoj zlostavljali fizicki i pshicki, jer sam sam u 1. razredu sva znala bez da sam morala ucit, bila sam najmladja i najpametnija u razredu i iz ljubomore cure su me zatvarale u wc da ne bi stizala na nastavu, i svašta su mi govorili, tad su mi i ocjene postajale lošije i pocela sam se debljati, u hrani sam tražila utjehu, jer nisam znala komunicirati, izraziti svoje osjecaje, i tada su me poceli zezati zbog izgleda) jedino me ples spasio, doslovce sam živjela za ples.. uvijek sam bila u nekom sportu jer sam se jedino tamo osjecala slobodno, bilo na pozornici, u dvorani na ulici... mislim, puno se toga desilo još u medjuvremenu, i na neki nacin krivim svoje, ali kao što si rekla, ja sam sad vec prestara da bi krivila ikoga za svoje padove, i to je istina, ali od kad sam se vratila opet sam postala ta djevojcica, jednostavno se ne mogu osloboditi i ne znam kako... mislim da sam i fulala forum, trebala sam na psihologiju a ne na fitness.. Big smile mislim, ja znam da svi imaju svoje borbe i probleme, samo je bitno kako se tada nositi s time... teško je prekinuti taj odnos s hranom kad ju gledaš kao utjehu a ne kao nešto neophodno za preživljavanje i kao pomoc ili što vec... ali otprilike 4, 5 godina borim se s time, bila sam se jako zdebljala. pa smršavila i kad sam smršavila vratila sam se plesu, i treniranju i jednostavno shvatila da je to moj život, da se moram time baviti ili necu biti sretna... ne znam što ce biti... ne želim odustati od sebe, ali cijela situacija vodi tome... i to me boli, što sam od jake osobe postala tako hladnokrvna prema sebi, što sama sebe uništavam...
@White_Insane ovaj plesni video... zaista nemam rijeci koliko je predivno.. i istinito... i upravo to što si napisao, sam znala napraviti prije, kad sam još sve držala u kontroli, uzela si dva dana "odmora" i sve bi bilo ok... ali sad se tih dva dana pretvorilo u situaciju u kojoj teško plivam... i stvarno ti se divim, i to sam napisala na tvojoj temi.. ali zaista, ja ne znam kako bi u da dodjem u takvu situaciju.. ali ipak mislim da svatko dobije težinu problema onoliko koliko može ponjet... a izgleda da mnogi ovdje mogu jako puno ponjet... Smile  I hvala ti na motivacijskim, ja jaako volim motivacijske Smile  na fejsu sam si valjda lajkala sve moguce motivacijske stranice koje postoje Big smile i da... hvala na zagrljaju hehe.. to ponegad bolje dodje od bilo kakvih rijeci
i @Nickylii totalno te razumijem... ali je stvar u tome da sam ja pocela gubiti nadu u samu sebe, a to je najgore valjda što se može desiti... jer onak od drugih nekad ni ne ocekuješ..ali kad sam sebe razocaraš... al opet kažem mislim da si postavljam previsoke kriterije u stanju koje jesam trenutno... mislim borba je.. baš borba.. radje bi bila u ringu s nekim boksacem nego ovo...
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2012 at 21:31
Imaš poruku :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2012 at 01:25
Za fejs hehe meni koristi samo da pregledam što se u sportu/motivacijskim stranicama/krugovima dogadja i to je to :)
I za ring možemo nešto dogovoriti :))

p.s. nakratko te nije bilo samo tišina ja mislio da smo te vec izgubili, srecom nismo :) glavu gore i kako se kaže? Keep Calm And Chive On
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 00:37
Ne prikazuje mi tvoje slike, ne znam zašto, a vidim da hvale tvoj napredak, pa bih baš voljela da vidim :) I tvoje neke jelovnike isto tako, s obzirom da sam procitala da ne voliš meso, a kako ga ja ne jedem, zanimaju me :)
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 15:15
hey, da ne znam zašto mi se ne vide fotke ni ja ih ne vidim... stavit cu sad opet... dosta je i prošlo od kad sam se zadnje ulogirala, ali napreduje se.. pješke pa polako :) uglavnom @opeliac ubacila sam proteine, jer shvatih na kraju svega bez meseka ribe sira nema ni mišica... mršavi se, da, ali nema te cvrstoce.. tako da se sada bacam lagano na proteine pa cu izvjestiti o napretku :) 

ah eto i novih slika 






Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 19:03
Kolika je to razlika u odnosu na prošlu godinu kad si stavila slike,tj. koliko imaš sad kg?
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 21:23
Pa nije velika razlika, ne znam  koliko kila imam sad a koliko sam tada jer se ne važem, ali vjerovatno ni tu nema velike razlike jer sam dobila nešto mišicne mase a izgubila masnog... al ono ja više pucam na transformaciju i oblikovanje nego na skidanje kila... a vidit cu sad.. imam još puno posla al ne dam se kako god..
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 21:28
Nemoj da ti vaga bude mjerilo !
Ogledalo ipak ne vara Thumbs Up
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 21:50
Slažem se.. to su samo brojke, bitnije je osjecati se dobro i zdravo.. za sve ostalo tu je mastercard Big smile
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2014 at 15:54
Kako zavoljeti sebe? (nije me dugo bilo) Embarrassed
If you even dream of beating me, you'd better wake up and apologize.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.