New Posts New Posts RSS Feed - Ukradano
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ukradano

 Post Reply Post Reply
Author
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ukradano
    Posted: 01 Lipanj 2012 at 10:26
Pozdrav svim forumašima,

molim vas da pogledate slike bicikala i obratite pozornost na njih kada sljedeci put budete šetali ili se vozili gradom. Bicikli su ukradeni 30.5.2012. u Osijeku. Bili su zavezani za ogradu ispred Elektrotehnickog fakulteta. Nestali su izmedju 21:30 i 23:00 sata. Iako su bicikli ukradeni u Osijeku, molim ekipu i iz ostalih gradova da jave ako prepoznaju bicikle. Pronalazacu dajem novcanu nagradu.

Prvi bicikl je MTB Urban, crno-crveno-sive boje, star 3 godine, shimano oprema, v-brake, Velo Plush sic, nove mekane rucke, postavljeni nosaci za svjetla i nosac za brzinomjer, desna pedala je napukla.


Drugi bicikl je mtb Cross Sprinter. Na biciklu je bila montirana prednja lampa (fiksna), nosac za brzinomjer i nove continental gume. Ima ergonomske rucke, novi Velo sic sa otvorom u sredini, široke pedale (kao na BMX-u),nogar i vbrake kocnice. Bicikl je cijeli mat crni sa bijelim natpisom. Na njemu je osim lampe i nosaca za nju i postolje za brzinomjer sa pripadnim senzorom na kotacu.


Kontakt broj: 099/788-04-38

Bilokakva informacija o biciklima je dobrodošla, hvala.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 11:56
Kradu se nenormalno u zadnje vrijeme, a još je taman poceo OLJM na srednjici pa eto još vece gomile ljudi i prilike za ukrast..

Bacit cu oko svakako jer i sam vozim 2 bajka i mogu sam zamislit kako bi mi bilo bez njih.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 13:40
Blazeni mi u Rijeci, nemas di vozit biciklu pa ti ni nemaju sto ukrast... nigdje ravnice...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 18:31
Hvala Smile, ja sam vec danas bila u potrazi za novim. Nakon što sam vidjela ponudu tj. omjer cijene i kvalitete, sad još više žalim za izgubljenim, cuvaj svoje bicikle! 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 01:00
Originally posted by Roulette Roulette wrote:

Hvala Smile, ja sam vec danas bila u potrazi za novim. Nakon što sam vidjela ponudu tj. omjer cijene i kvalitete, sad još više žalim za izgubljenim, cuvaj svoje bicikle! 

pogledaj malo po njuškalu ako vec nisi, tamo zna biti dobrih, možda cak i s garancijom.

btw, ako bicikli nisu imali neku vec vrijednost možda se nadju il na oglasniku il na autopiji i kod ovih što doma prodaju bajseve

ma cuvam oba koliko mogu, tj. jedan je odltimer pa racunam da ga nitko nece, a drugi je uvijek pod budnim okom Smile


Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 10:12
Njuškalo od te veceri gledam, oglasnik planiram danas kupiti i autopija je isto u planu za sutra, ali ne znam za ove što spominješ da prodaju bajseve po kuci, može malo više informacija? 
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 10:49
Uuu, nemoj misliti da oldtimere ne kradu, meni su jednog maznuli u centru grada
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 11:09
Originally posted by Roulette Roulette wrote:

Njuškalo od te veceri gledam, oglasnik planiram danas kupiti i autopija je isto u planu za sutra, ali ne znam za ove što spominješ da prodaju bajseve po kuci, može malo više informacija? 

mislim na one majstore koji popravljaju bajseve i prodaju ih ovak u dvorištu, ne znam gdje su tocno, ali znam za jednog u donjem gradu i jednog na jugu a do njih se dolazi usmenom predajom ili preko poznanstva.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.