New Posts New Posts RSS Feed - It's me again...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

It's me again...

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2012 at 19:05
ne volim, nece se skidat, zakaj ne može kad mi paše, nemrem se mrdnut...... a što da ti ja kažem na ovo Tongue

Tražila si komentar. Ja sam rekla šta meni ne valja i šta bi se moglo i trebalo promijenit. Ako ti je samo cilj brojenje kalorija onda se ja iskljucujem iz price jer ja gledam na hranu sa hormonskog stajališta. Tebi je ta lubenica taman ono što ti ulazi u kcal racunicu, a meni je provokator inzulina i to u najgore moguce vrijeme. Jedno je skidati kile, drugo je brinuti se o onome o cemu bi se i trebalo brinuti - postotku tjelesne masnoce, odnosno kompoziciji tijela.Šturo skidanje kila bez obzira na sve nije moje podrucje.

A što se tice vrucina i temperatura....ja vec 2 mjeseca uz jbno naporan posao i nikad vece sparine uredno odradjujem svojih 4-5 treninga tjedno - nekad i sa ocima na pola koplja i neredom u glavi. Prvih mjesec dana je to bilo direkt poslije posla, sada dodjem doma i od ležarine i treninga ODABEREM trening. Freak? Možda - al rekla bih i dokaz da se sve može AKO SE HOCE. Drugo je po meni sve izgovor, sve drugo spada pod "neda mi se" i nitko me nece razuvjerit oko toga. Wink

I da se razumijemo...ja smatram da je prehrana najveci dio uspjeha, necu u postotke. Tako da, ukoliko ti je prehrana sredjena nece te ubit ako ne vježbaš dok se vrucine ne smanje, mada ne vidim zašto bar nebi neku šetnjicu odradila ujutro ili navecer, kada sunce nije jako. Ali moraš biti svjesna da rad na sebi u bilo kojem slucaju zahtijeva spremnost na promjene, prilagodbe, odricanja, malo stiskanja zubi.....najgore je stalno radit jedne te iste greške iz straha od promjene. Još gore je imati krive informacije. Ovdje ceš saznat kako da budeš što bolja, a na tebi je što ceš s time napravit. Wink


Edited by Gym_girl - 11 Srpanj 2012 at 19:14
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2012 at 23:13
Glupo je reci da je vrucina problem za treniranje.. ja svako jutro trcim, i predvecer odradjujem 2 i pol sata treninga, 1 h trening snage, i 90 min aerobni/anaerobni trening (krav maga, jiu jitsu) dok je temperatura u sali 36 stupnjeva te 60% vlaznost zraka, 5 dana u tjednu.. i vikendom jos doma treniram.. Vrucina je samo izgovor onima kojima se neda..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 09:38
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Glupo je reci da je vrucina problem za treniranje.. ja svako jutro trcim, i predvecer odradjujem 2 i pol sata treninga, 1 h trening snage, i 90 min aerobni/anaerobni trening (krav maga, jiu jitsu) dok je temperatura u sali 36 stupnjeva te 60% vlaznost zraka, 5 dana u tjednu.. i vikendom jos doma treniram.. Vrucina je samo izgovor onima kojima se neda..



nije izgovor onima kojima se ne da nego ne mogu vježbati na +40 jer skoro padam u nesvijest i vrti mi se i ovako bez hopsanja....

mislim da bi mi herc otkazao
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 10:12
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Glupo je reci da je vrucina problem za treniranje.. ja svako jutro trcim, i predvecer odradjujem 2 i pol sata treninga, 1 h trening snage, i 90 min aerobni/anaerobni trening (krav maga, jiu jitsu) dok je temperatura u sali 36 stupnjeva te 60% vlaznost zraka, 5 dana u tjednu.. i vikendom jos doma treniram.. Vrucina je samo izgovor onima kojima se neda..



nije izgovor onima kojima se ne da nego ne mogu vježbati na +40 jer skoro padam u nesvijest i vrti mi se i ovako bez hopsanja....

mislim da bi mi herc otkazao


I meni se vrti... mi se tucemo i hrvamo na 36 stupnjeva... he he... mnogi izadju van na zrak, ili cak su znali neki ici povracat od napora i vrucine...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 10:49
povracati???? ajmeeeee

ne znam...mene frka da se ne onesvijestim :(
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 10:57
Joj skviki..totalno te kužim... ni meni se neda po ovim vrucinama vježbati... ali onda stanem i razmislim kako je dobar osjecaj kad znam da sam nešto dobro napravila Big smile i izdržim tih sat vremena..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 11:02
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

povracati???? ajmeeeee

ne znam...mene frka da se ne onesvijestim :(


Pa nemoj raditi neki naporan kardio onda na +35, radi trening s utezima, slušaj svoje tijelo, pijuckaj tekucinu, imaj pauze.

Irealan strah ti je najgori, samo sebe zaustavljaš, a za to nema razloga.

@Davor - daj ne plaši curu s takvim glupostima!

Edited by zika - 12 Srpanj 2012 at 11:03
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 11:54
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

povracati???? ajmeeeee

ne znam...mene frka da se ne onesvijestim :(


Pa nemoj raditi neki naporan kardio onda na +35, radi trening s utezima, slušaj svoje tijelo, pijuckaj tekucinu, imaj pauze.

Irealan strah ti je najgori, samo sebe zaustavljaš, a za to nema razloga.

@Davor - daj ne plaši curu s takvim glupostima!


pa nisu gluposti.. tako je u klubu di treniram...kazem, da se ne mora brinut.. od utega joj nece nista biti..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 13:41
Originally posted by zika zika wrote:



Pa nemoj raditi neki naporan kardio onda na +35, radi trening s utezima, slušaj svoje tijelo, pijuckaj tekucinu, imaj pauze.

Irealan strah ti je najgori, samo sebe zaustavljaš, a za to nema razloga.



najbolji savjet za treniranje po vrucinama
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.