New Posts New Posts RSS Feed - šta radim krivo???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

šta radim krivo???

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Zoranfit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoranfit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 00:14
Što biste u životu željeli drugacije? Besplatni trening!

Dosta Vam je da ste svaki dan umorni, želite biti u dobroj kondiciji.
Dosta Vam je raditi posao koji Vam ne donosi zadovoljstvo koje bi trebao, želite novi posao.
Dosta Vam je da jedva sklapate kraj s krajem i da Vam uvijek nedostaje novca, želite više zaradjivati.
Dosta vam je svadje sa pratnerom ili djecom, želite više ljubavi i srece.
Dosta Vam je stresa u životu, želite više unutrašnjeg mira.
Dosta Vam je da ste sami, želite naci partnera koji Vam odgovara.

Kako sve to uciniti?

Možda zvuci malo arogantno ali ja znam kako. Postoji metoda koja može popraviti kvalitetu vašeg života i ja ju znam ali nemojte misliti da je to tajna ili neki trik. Moj mentori Inge Rock i Paul Martinelli su me naucili sljedecem: “When you are in the frame, you don’t see the picture”. (Kada ste u okviru slike, vi sliku ne možete vidjeti.)
Kao bivši vrhunski sportaš naucio sam kako razmišljanjem na pravi nacin možete promjeniti rezultate u Vašem životu. Sportaš ili ne, dobra vijest je da to svatko može nauciti i da to funkcionira kod svakog tko donese odluku da napravi promjenu.
Na sljedecem linku možete naci više informacije o meni: www.zorancoaching.com

Želite li nauciti te nove metode? Najprije mi odgovorite na 3 pitanja:
Jeste li spremni u sljedecih 8 tjedana svaki tjedan odvojiti 1.5 sat?
Jeste li spremni zajedno sa mnom procitati knjigu Inge Rock “Postani ono što misliš?” (Knjigu cu vam dostaviti putem emaila.)
Jeste li spremni uciniti sljedeci korak?

Ako ste odgovorili na sva pitanja sa “DA”, onda ste spremni. Primite moju cestitku.

Zoran Vignjevic - Personal coach, trainer & speaker

https://www.facebook.com/groups/akademijazivota
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 01:50
S tim da, Monica, do shpeece ljeta ima jos 2 mjeseca. Racunaj te 2 + 1 svaki tjedan sljedecih 8 i imas 10 do ljeta ;)

Ja trenutno jednako brzo gubim i cm i kile i zadovoljan. Samo nastavi polako i to je to, isplatit ce se Wink
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
ZLOCESTOCA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZLOCESTOCA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2012 at 19:07



Edited by ZLOCESTOCA - 24 Svibanj 2012 at 19:06
Back to Top
Monica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 17:14
evo da se javim ... evo nakon gotovo 7 dana kao bez pomaka-opet kila manje ... i da....to je to! neka je tjedno ta jedna,pa to je izvrsno. osjecam se odlicno.. i kada se pogledam u ogledalo kao da me kile više  i ne brinu. osjecam se zdravom, snažnom i samopouzdanje mi je sve vece. prvi tjedan mi je bio najgore(necu o upalama ni govoriti) jer sam morala sve mjenjati iz korijena. od hrane,kuhanja,budjenja,disciplina....nakon toga-prvi rezultati. (muž me ne štedi-sam je trener,poznaje moju snagu.....) i da me on nije vukao-odustala bih. sada sam tako ponosna i znam da cu samoj sebi reci za koji mjesec-bomba si! LOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.