New Posts New Posts RSS Feed - Kyuss-120!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kyuss-120!

 Post Reply Post Reply
Author
Kyuss View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kyuss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kyuss-120!
    Posted: 16 Svibanj 2012 at 15:26
Pozdrav.
Ja sam Kyuss, imam 23 godine. Moja prica je manje više standardna :
faks+menza+ minimalno kretanje+pizza=120 kg na visinu od 190 cm.
Prije dva tjedna sam možda napravio grešku, a to je što sam poceo sa informiranjem o prehrani i trenizima,   a istodobno i sa samim trenizima, tako da sada moram ispravljat greške u hodu kojih pretpostavljam ima na tone.
Izbacio sam smece iz prehrane tako da zadnja dva tjedna jedem : posni sir, tunjevinu, piletinu, salatu, kupus, zobene, jaja, jogurt, bedeme, vodu.
Planiram smanjit kilažu na oko 95 kg i naravno istopit masne naslage da to sve izgleda na nešto.
3 puta tjedno kasno popodne idem na veslanje, gdje radim oko pola sata sa utezima, a zatim prelazim na ergometar gdje odveslam oko 45 minuta.
Na dane kada ne idem na veslanje onda radim brzo hodanje 1 sat takodjer kasno popodne.
Zanime me da li sam na pravom putu, hoce li veslanje pomoc u gubljenu masnih naslaga a i muci me eventualni katabolizam tj. ako griješin da mi ne pobjegne ovo malo mišica ako ih ima, jer ako sam dobro procitao oni bi trebali bit najbolji saveznik u ubrzanju metabolizma.
Da li trebam nakon aerobne aktivnosti tj. ovog brzog hoda navecer uzeti whey, ili je dobar obican obrok posnog sira i tunjevine ili je najbolje da ne jedem ništa?? Do sada sam jeo tunjevinu i posni sir.
To sam radio isto i nakon utega i veslanja, a pretpostavljam da bi tu trebao uzimati whey.
Slike od prije dva tjedna cu staviti za par dana kada završe ispiti i kad se dokopam kuce.

Eto toliko za pocetak. Unaprijed zahvaljujem na pomoci!
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 16:51
vidim da nisam jedina koju je kombinacija faksa, menze, minimalnog kretanja i (umjesto pizze) cokolade fizicki uništila Cry
moj savjet: prebaci to brzo hodanje ujutro i odradi ga  natašte, a što se veslanja poslije treninga s utezima tice - mislim da je to ok, ali prepuštam iskusnijima da donesu konacan sud Smile
što se wheya tice - nije ti nužno potreban, ako ti je prehrana kako spada - gledaj da prije i poslije treninga pojedeš dobar obrok, dakle kombinacija P i UH...a ako vec želiš uzimati whey, popiješ ga poslije treninga s utezima + veslanje u kombinaciji s dekstrozom 
sretno s transformacijomWink

You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 21:19
ne treba ti whey ako želiš smanjit kilažu, samo bi trebao jest odmah nakon vježbanja i maksimalan razmak izmedju obroka je 8 sati, onda prijeti opasnost od katabolizma znaci jedeš i prije spavanja (posni recimo) (cesti obroci i dobar dorucak ubrzavaju metablizam)

aerobna aktivnost je dobra ujutro jer su onda masti u fluktuaciji i brže se pocnu trošiti , bar sam ja tako tu procitao samo ako imaš 3 puta tjedno trening i pravilno ga odradiš mislim da bi za gubitak kilaže morao hodati ujutro svaki dan jedan sat na pulsu od 60% maksimalnog pulsa i idu kile dolje i nakon hodanja jedeš P + UH a ne whey jer opet kažem, mislim da ti ne treba

btw ako imaš takve treninge i odradjuješ ih pravilno mišica sigurno ima znaci treba se bacit na topljenje masnih naslaga :D a upravo ti treninzi ti vec ubrzavaju metabolizam, samo treba mijenjat vježbe sa utezima tj šokirat organizam da se ne navikne pa ce i to pomoci

nadam se da ceš uspjet, samo naprijed i nema granica ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.