New Posts New Posts RSS Feed - D: Kofein diže potencijal, ali nije svemocan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kofein diže potencijal, ali nije svemocan

 Post Reply Post Reply
Author
krunoo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krunoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kofein diže potencijal, ali nije svemocan
    Posted: 14 Svibanj 2012 at 13:16
da samo o nuspojavama prevelike doze se negovori niti opcenito o preporucenim max dozama , mislim da je to vrlo vazno ..... jer danas je vec postalo normalno da smo neumjernei u svemu pa tako i u uzimanju stimulansa mislimo sto vise to bolje , ali nije tako kofein moze biti itekako opasan preporucene max dnevne doze su do 600 mg preko toga mogu izazvati i izazivaju tjeskobu , nervoz, napadaje panike itd... neke doze su cak i smrtonosne ... 5-6 000 mg Mislim da opcenito necitamo o nuspojavama , govorim iz vlastitog iskustva, a bitno je upoznati se sa njima jer u mnogim slucajevima mogu imati oszbiljne posljedice. Ja sam se osobno predozirao kofeinom uzeo sam nesto vise od 600 mg oza jedan obrok ... nakon 2 sata sam mislio da cu poluditi ... dada odvratan osjecaj , na kraju je sve dobro proslo ali i nije moralo ... zato oprezno sa kofeinom , i sa bilo kakvim dr stimulansima , tabletice i kapsule su sve manje a sve veci koncetrati vrlo lakko se predju granice ....
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.