New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc-kako jesti 5 obroka na dan?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc-kako jesti 5 obroka na dan?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 15:47
Da, tocno to.
 
Ma, ja sam stalno umoran (jedino se osjecam odmorno ak se napijem malo vise, onda mi je dosta 6 sati i ja ko nov LOL), pa mi nije bed Big smile
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
kaja_30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaja_30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 20:13
ja sam sad upravo napravila pure cardio-najbolja vježba,iako mi nije bio na rasporedu,jer sam skoro zaspala i hladni mi je od ovog vremena. Zaboravila vec kako je prava rasturacina ako jedem prije-definitivno cu ugurati vježbanje popodne ipak!
Zobene skuham pa takve umiksam u smoothie,a nekad ih jedem kuhane s malo jabuke i cimeta-mljac! Sad sam si kupila steviju pa ce biti malo slatke!
Ali opet sam u kalorijskom deficitu danas... Još nakon wheya ide posni i to je to... Da li da poslije treninga pojedem pola žlicice meda? Jer ne pijem dekstrozu ili sl.-jel to dobra zamjena?
Back to Top
Arter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 20:14
i ja sam radio pure, ali eto sam dodao puta 2 da je malo duze xD
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 20:57
Originally posted by kaja_30 kaja_30 wrote:


Mnei paše vježbati na prazan želudac,ali poslije ne mogu jest jer mi se povraca dobrih sat vremena poslije.


A možda ti onda ipak ne paše. Ja sam prije isto na prazan želudac i ostatak dana sam bila , kad bi pojela samo jabuku prije vježbanja vec bi bilo bolje, iako ja mogu uvijek jest pa i 10 puta na dan samo mi se nije dalo buditi 20 minuta ranije. Probaj pojest nešto prije vježbanja, il vježbaj kasnije, isprobavaj, istražuj da vidiš kad tvojem tijelu najviše odgovara.
Back to Top
kaja_30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaja_30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 21:54
Dva puta zaredom cisti cardio?! omg daleko sam još od toga...
Necu više na tašte,danas mi bilo super popodne vježbati,a i nije bilo puno zadace iz škole    
Idem sad spavati jer jedva gledam...Hvala!
Back to Top
kaja_30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaja_30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 22:44
Dragi moji,
moram vam reci da mi je krenulo puno bolje,više se ne mogu zamisliti da jedem manje,zadnjih dana sam se prebacila na ribu,jaja i mahunarke(i posni,naravno),a meso cu dvaput,triput na tjedan,i naravno tona povrca! Tako mi više odgovara i ne osjecam težinu u želucu.
Doduše,vaga se nije maknula nadolje,još uvijek sam 75 kg ,ali nema veze,ionak mi se cinilo da cu dobit barem dvije kile,tako da je zapravo super što tolko jedem,a ne debljam se,ne sjecam se kad sam toliko jela zadnji put,sad radim sve kontra nego inace,pa bi i kile trebale krenut dolje...Ako do kraja slijedeceg tjedna ode pola kile,ja sretna!
Jedino kaj sam danas jela malo cokolade,al jbg,cijeli dan sam vani,pa sam valjda i potrošila...
Za dorucak je sutra smoothie s friškim trešnjama!
Pozdrav svima!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.