New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :)

 Post Reply Post Reply
Author
Monica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav :)
    Posted: 03 Svibanj 2012 at 02:46
Drago mi je da sam pronašla stranicu sa mnogo tema koje me zanimaju u zadnje vrijeme.....odlucila sam se na zdrav život (prehrana i tjelovježbe...) jer me muž vec udavio.Ne zbog toga što ne znam nosit svojih 10 kg viška Big smile... vec mi je muž trener i kao da vodimo dva života. Mislim da je nemoguce odluciti živjeti zdravo a ne mjenjati gotovo sve iz korjena(bar kod mene).. ja bi ležala a on bi šetnju,ja gladujem za djetu a on stalno gricka nešto..... ja bi tost u ponoc pa se ljuti što mu radim gušte a ujedno sebe uništavamConfused... ok.. sve to bi bilo normalno da nisam napucala 10 kg u 6 mj... totalno neprimjetno. sada me uveo u stegu,borim se a disciplinom , a kada krenem kuhat nemam ideaja osim 3,4 stvari. cak mi se cini da j jesti zdravo užasno skupo??  vec nakon par dana "spartanskih vježbi" osjecam promjenu jer se jako puno oznojim,bolje spavam i manje sam nervozna... mislim da bih u 2 mj. uz ovakav režim mogla biti vrlo zadovoljna Smile... visoka sam 178cm.. i svaka kila više daje mi osjecaj kao da sam king kong..pa cim se udebljam ne nosim visoku petu ....ok,evo....hvala ljudi za recepte,to mi je najviše trebalo jer volim kuhati,dobro kuham ali sada kao da sam prvi put u kuhinji... 
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2012 at 12:38
suprug ce to sredit, al da je skupo jest zdravo itekako je, ja sam student i krpam se kako god znam, samo naprijed :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.