New Posts New Posts RSS Feed - kako se udebljati?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako se udebljati?

 Post Reply Post Reply
Author
vjerna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vjerna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako se udebljati?
    Posted: 29 Travanj 2012 at 23:19
Bok svima!
zovem se Božena, imam 23 godine. Visoka sam 176cm i imam 57kg. uglavnom svi pisu kako se rijesiti viska kilograma... ja ih ne mogu dobiti. vec 2g imam gotovo istu kilazu, s tim da samo gubim na kilazi i dalje. jasno mi je da pravilnom prehranom i vjezbama za snagu mogu dobiti masu ali moze li itko detaljnije napisati..neki savjet, program prehrane, vjezbi ili bilo sto.... svugdje pise isto, dakle nista konkretno. dok nisam naisla na ovaj sajt, cini mi se zasad jedini od pomoci :)

...i jos jedan problem koji sam zaboravila spomenuti, cesto nemam ni apetita tako da stvarno malo jedem ali vise od toga mi tijelo ne trazi. ponekad samo jednom ili dva put dnevno sto nikako nije dovoljno. postoji li nesto cime bih vratila i apetit?

Hvala!!!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 12:23
po mojem mišljenju ako nisi bila kod doktora trebala bi otic cisto preventivno pitat jel možda povezano s necim, ako nije tu potvrdi i ovi iskusni fitovci ce sigurno smislit :D iako ima dosta programa za vježbe napisanih i jelovnika (ak bude sve u redu jednostavno trpaj na silu u sebe po savjetima fitovaca)
Back to Top
MINNI View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MINNI Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 19:04
..i mene zanima kako se udebljati, ali pravilno :)
i skiniti trenutnu skembicu :D
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 20:21
odi vadi hormone štitanjece, ako nije hipertireoza sigurno cee ti ovdje pomoci svi koji se razumiju najbolje ;) 
držim fige da ti pomognu :) 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.