New Posts New Posts RSS Feed - Filip - pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filip - pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
AmarS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmarS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Filip - pomoc
    Posted: 29 Travanj 2012 at 22:38
Zdravo svima!

Ja sam filip,imam 15 god.,visok sam 187 cm i imam 86-87 kg.Znaci trebala bi mi pomoc i savjeti kako mršaviti,kaj jesti i tako.Pošto sam još u razvoju nisam htio ništa eksperimentirati s prehranom prije nego tu pitam neke koje imaju iskustva s tim.Vecinom bih se htio fokusirat na skidanje sala sa bokova jer mi to najviše smeta,cak više od trbuha.Imam kod kuce kucni bicikl i utege ako bi to moglo necemu pomoci.

Hvala unaprijed! Smile


p.s Htio sam pitati pošto redovno izlazim subotom van,šteti li alkohol mršavljenju ? Ako da,kako?


Edited by AmarS - 29 Travanj 2012 at 23:38
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 10:03
Nisi htio experimentirati sa prehranom pošto si još u razvoju, ali redovno subotom alkohol ne škodi razvoju pa to možeš ? LOL
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 10:24
Originally posted by AmarS AmarS wrote:


p.s Htio sam pitati pošto redovno izlazim subotom van,šteti li alkohol mršavljenju ? Ako da,kako?


Ma neee sreco, kako si to uopce mogao pomisliti
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 10:45
AmarS ima 15 godina, nije se sigurno naucen rodio...

Alkohol je visoko kalorican a ne sadrzi vitamine, minerale ili druge hranljive tvari, pritom sprijecava. normalno iskoristavanje vitamina iz hrane koju konzumiramo.

Alkohol se u organizmu pretvara u materiju zvanu acetat. Nivo acetata u krvi posle pijenja votke npr. je 2,5 puta veca od normalne. Ovaj povišen nivo acetata onemogucava gubljenje sala. Kada nivo acetata raste,
acetat je pušten u  krvotok i zamenjuje salo kao izvor energije. tijelo jednostavno izgori više acetata, a manje sala.
Nece te ubit piva ili dve ponekad, ali trebalo bi stvarno maximalno da izbjegavas alkohol...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 10:54
Originally posted by Crazy06 Crazy06 wrote:

AmarS ima 15 godina, nije se sigurno naucen rodio...




Ali je ocito naucio piti alkohol u svojim godinama, a ne vjerujem da misli da je alkohol koristan u bilo kojem pogledu Wink
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 11:02
Ma zna on sigurno da nije to dobro, ali bi rado da cuje da jeste Smile
Svi ponekad trazimo izgovor za nesto, da zabijemo glave kao nojevi u pjesak  LOL


Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 13:59
šalimo se malo Ma ja ga zapravo podržavam što se raspituje o tome, zaslužuje svaku pohvalu. Ja sam u njegovim godinama bila ista, odnosno gora jer nisam uopce razmišljala o posljedicama, štetnom djelovanju. Samo naprijed
Back to Top
AmarS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmarS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 22:17
pa htio sam pitat da saznam koliko je 2-3 piva tjedno (subotom) stetno,puno ili malo
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 23:07
2-3 piva tjedno nije stetno,2-3 piva dnevno za tvoje godine je previse
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 00:49
Mislim da je 2-3 piva dnevno stetno za bilo koje godine
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
AmarS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmarS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 22:17
haha hvala šta ste to pojasnili ali ima tko kakav savjet za trening kod kuce,prehranu ? :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.