New Posts New Posts RSS Feed - Tina_07-prijava!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tina_07-prijava!

 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 22:41
Zadržala si titulu najboljeg strukica Clap
A težineeee, svaka cast, ja misla moje puno, a onda vidim ovo i Embarrassed me hehe
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 22:55
jao tina težine su odlicne svaka cast, a i napredak samo tako nastavi pomak je vidljiv nego šta
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 23:56
Hehehehe hvala vam
A Sunci, ne znam koliko bi se žena tome radovale,samo ledja i pecsici rastu,ništa drugo

I nadam se da svi razumiju na koju binu ja ciljam
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:02
cestitam tina! lijepa figura, još malo ;)
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:04
Jako jako lijepo Tina,jeste prošlo je brzo ali iskustvo steceno - neprocjenljivo. LOL 

Edited by Igor - 05 Srpanj 2012 at 00:05
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 01:01
90kg u cucnju!!?? Šefeeeee, evo ti mlada nada!!! LOL
Super težina! Clap
I naravno, struk! Uhhh!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 05:56
A Tinica moja Heart

Najinterensantnije kod Tine i hakune bilo je to što sam ih stalno morala uvjeravati u to da je meni veliki gušt i cast raditi s njima Smile Da vam pravo kažem, još uvijek ne znam da li su mi povjerovale 100% Big smile Hmmmm, mislim da samo to ja mogu znati, da bar mogu nekako projicirati na njih taj osjecaj kojeg sam imala cijelo ovo vrijeme, a jucer pogotovo.

Tina mi je jednom napisala da li mi ikad dodje da se ostavim svega toga i posvetim sebi, kao da gubim vrijeme na nju :), a kako da joj objasnim da ovo sve i jesam ja Smile I kad sam posvecena drugima, posvecena sam sebi jer radim to što volim.

Moram priznati, i to sam rekla mali milijun puta - da smo imale priliku raditi uživo, ova prica bi bila savršena do kraja, ovako je 99%. I ma koliko god Tina mislila da je nešto zeznula, da nije dala sve od sebe, da me možda razocarala, da je mogla bolje i sve to što ju je ponekad kopkalo - nije ni svjesna da sam ja presretna jer sam stekla jednu divnu frendicu na koju sam jako ponosna jer je srušila puno svojih zidova u tako kratko vrijeme Hug

10 godina razlike izmedju nas izgubilo se u svim našim slicnostima. Cak i kad je Tina pokušala naci jednu razliku, opet smo skužile da joj ni to nece proci LOL Što je najbolje, cak i slicimo malo LOL Nije bilo potrebno puno pisati, kad dvije glavice razmišljaju isto Wink

Tina je ostvarila ogroooman napredak, i u treningu (pogotovo) i u prehrani. Svi njezini stari postovi svjedoce tome. Sve te njene navodne greške što ih spominje - za mene su samo mali koracici unazad da bi nakon njih uslijedili dupli koraci prema naprijed Smile Nisam ju htjela previše driblati sa hranom, nisam htjela puno zabranjivati, mada je ona to cak i tražila - cekala sam da se desi klik - da sama pocne birati bolje. A to se desilo kad je izmedju fishburgera i tjestenine u umaku od gljiva izabrala tunu i krumpir i meni sva happy poslala porukicu kako joj je to uspjelo Star

Svaku njenu poruku sam doživila kao da ja proživljavam sve ono što je ona, osmijeh je u sekundi zablistao na meni gdje god sam se našla Smile Svakim danom je bila sve bolja i sigurna sam da ce se to nastaviti i dalje - cura je ozbiljna, vjerujte mi Wink

Nas dvije definitivno nastavljamo i imamo još puno planova i posla i tome se jako veselim. Drago mi je da nisam razocarala svoje cure i još cu jednom ponoviti - moj ponos je do neba, divne su Hug Vrijeme ce pokazati kako ce ici dalje, ali ako uzmem u obzir ova 2 mjeseca mogu bit 100% sigurna da nas ocekuje još puno, puno toga lijepoga Wink


Idemo dalje cure, svaka cast Clap Clap Hug


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 09:32
Tina!!! :) 

Svaka cast! Dobila si tako lijepu figuru pjescanog sata! Bas fino ledja izgledaju!
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 10:12
Hvala decki,oska i hakunica
Oska,90 kg je sa šipkom,zapravo je 70 kg utega

Ahh moja sreca,šta reci,uvijek dosljedna sebi sa romanima
Nastavljamo dalje,yep,nema odustajanja sad
Mislim da ce se i hakuna složit sa mnom,nisi nas nikako mogla razocarat kad nisi imala s cim jer uvijek sve znaš i uvijek si tako dobra da se jednostavno nemamo na što žalit!

I juceeer sam uspjela.Nisam jela uopce onaj kolac od jagoda(koji mi je inace najdraži),nego svoj od posnog

I znaš,hvala hvala hvala hvala. Koliko god puta ti to kažem,nikad nece bit dovoljno
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:57
bravo Clap
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:06
Tinci, cestitam na rezultatima!
Pereš me u cucnju žešce!
U dobrim si rukama, samo nastavi i dalje i cekamo te na bini jednog dana, jel?
(vidjela da je u dugorocnim ciljevima)
LiveStrong
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:13
Hvala hvala
Nadam se jednog dana doci na binu,da.Vijdet cemo kako ce mi ici,u svakom slucaju ciljam na formu s bine.Nisam uopce zahtjevna heheh

I promijeni avatar,krajnje je vrijeme

Edited by Tina_07 - 05 Srpanj 2012 at 14:18
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:15
Treba imati visoke ciljeve, ali biti zadovoljna i uživati u svakom danu do njega!

Hahahahah...mogla bih, u pravi si skroz!
LiveStrong
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:21
Vjeruj mi,ne mogu uživati više u ovome.Trenirala sam svakakve sportove,ali nijedan sa ovolikom ljubavi i voljom . Zato bi mi i bilo žao da ne ciljam na nešto veliko,a vjerujem da mogu to ostvarit

Hehe mogu li pogoditi da ceš sad staviti nešto još finije?
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:23
Znaš koliko mi je drago što to cujem!

Hahah moram razmislit
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.