New Posts New Posts RSS Feed - idealna tezina, al ipak...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

idealna tezina, al ipak...

 Post Reply Post Reply
Author
ml30 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ml30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: idealna tezina, al ipak...
    Posted: 06 Listopad 2007 at 00:58

 eto, nov sam na ovim stranicama i procitah nekoliko pametnih tekstova pa se odlucio i oglasiti svojom pricom, vjerojatno toliko poznatom i dosadnom da se nitko nece ni osvrnut na ovu, ali ipak pisem...

naime, po svim proracunima idealne tjelesne tezine, ja sam ponosan vlasnik iste. imam 87 kila (to je sad recentna izmjera, inace znam i manje) i š9š cm sam visok, muskog sam roda. imam 30 godine (ne znam zasto bi ovo zadnje s godinama trebalo biti bitno, ali nek se nadje)... kazu upuceni, idealno! ne mijenjajte nista! ali mene ipak smeta moj trbuh, koji kvari sliku idealnog... i jastucici sa svake strane, da ne zulja... ja bih nekako radije da zulja...

znam da trcanjem i crobnim treningom kao takvim te stvari idu dolje. teorija je jedno, praksa drugo... poceo sam trcat svakodnevno, ali ne znam kakvu prehranu trebam upraznjavat... trebam li drasticno smanjit unos jednog a povecat unos neceg drugog... koliko trcanja dnevno je dovoljno ili potrebno da bi se moj trbuh poceo vracat tamo gdje mu je i mjesto...

volio bih kad bi se na ove moje nedoumice netko javio sa svojim iskustvima i znanjem...

hvala unaprijed...

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2007 at 11:11
Ha cuj, ovisi kako je 87kg rasporedjeno na tih tvojih š9šcm.

Sama brojka kilograma nista ne znaci, netko sa 50kg ima sala a opet ima i onih
koji imaju šš0kg mase bez sala.

Znaci za skidanje sala moras kombinirat ancrobni trening + crobni.

Zdrava i kvalitetna prehrana je isto jedan od jako vaznih faktora (smanjit ugljikohidrate i povecat unos kvalitetnih bjelancevina).

Evo par tekstova za pocetak:

Kardio trening - trening za gubljenje masnih naslaga

Program trening za misicnu definiciju

Zablude o dijetama na koje treba pripaziti

Zdrava prehrana - naucite se zdravo i kvalitetno hraniti

Savjeti mrsavljenje

Evo gore sam ti naveo par linkova koje bi trebao procitati.

Imas jako puno tekstova na temu skidanja sala na samom webu, pa stoga osvrni se malo na te tekstove.





Back to Top
ml30 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ml30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2007 at 13:38

 puno hvala!!!

procitao sam sve gore navedene tekstove i malo mi jasnije kako dalje...

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.