New Posts New Posts RSS Feed - Marija- prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Marija- prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:48
Odlicno Marija!
Stomak je prekrasan! Clap


Edited by OSka - 05 Srpanj 2012 at 00:48
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 09:40
Mare, guza je otisla nebu pod oblake!
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 09:45
Mare, baš si k'o kolacic Clap
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:23
Super izgledas!!! Bas si bomba
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:45
Wow. A što reci... Cestitke Wink
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:51
bravo , lijepo si se izdefinirala Clap
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:01
jee se to meni cini ili ti see naziru plocice na trbuhu :D bravo bravo.... 
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:08
Marija, vidi se ogroman pomak, ali moram reci da mi je skroz žao što fotografije nisu vece dojam bi bio još bolji!
Vidim da se trbušni naziru i to je to , sada samo zapni do kraja!
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 15:43
Evo me i kod Marije :)
Preskocit cu onaj pocetni dio koji sam ostavio kod Igora jer se to odnosi na Mariju i Igora.
Dakle super zadovoljan našim radom i komunikacijom  koji unatoc izjavama Marije nije bio baš toliko naporan za mene:) Iakooo......Marija je posbna lukavica i ima cudnu taktiku LOL
S vremena na vrijeme se javlja zabrinuta za rezultete, kg, centimetre, pomake i sve a zapravo napreduje fenomenalno. Ocito je je bila gladna rezultata i muljala da stagnira kako bi dobila sve brutalnije i brutalnije metodeLOL
Pomalo je sramežljivo ušla u natjecanje, skromna i predobra cura i na kraju me šokira rezultatima.
Kaj da kažem.....prezadovoljan sam rezultatima........oprosti Marija ako nisam smio iznosti javno ovo, ali najveci kompliment i osmjeh mi je izmamio njen mail jucer da je sad na 55 kg i da su joj sestra i mama rekle da je full mršava i da joj fuj stoji to i cak je isama rekla da joj nebi smetalo i da je ostalo na koji kg više LOL
Naravno napisao sam joj da cu je razbiti ko krušku zbog sumnji oko rezultata i plakanja oko vage i kg koji stoje tokom natjecanja. Naravno drago mi je to bilo cuti da svi primjecuju razliku što je potvrda jako dobrog posla. Volio bi da sam imao priliku i osobno raditi s njima i vidjeti sam rezultate i pomake uživo , tada bi stvar još bolje bila za nijansu, no s obzirom na krajnji rezultat ne smatram da ima ikakve veze kaj nismo bilo to u mogucnosti.
Jedinoooo cu se složiti sa Zikom oko slika koje su trebale biti vece, kvalitetnije slikane ( btw pohvale za vas shooting Zika, lijepo odradjeno, majstorski).......imao sam namjeru to napraviti i potaknuti Mariju da ih odradi, te da napravimo zadnji tjedan pripreme za photoshooting kao neku dehidracijicu ko  za BB natjecanje jer mislim da bi to fenomenalno izgledalo uz kvalitetne fotografije, no tu mi je Marija bila malo skepticna i bojala se jedenja veceh kolicina UH pred kraj te faze , tako da pošto sam osjetio veliki strah i odbojnost prema tome nisam forsirao nego sam ju pustio da zasluženo uživa u postignutom, to je i onako samo kozmeticka nijansa na postignuti rezultat.Da sam bio prisutan pobrinuo bi se ja za to, ovako njoj samoj to nije bilo lako i nema veze.
Uglavnom bravo Marija, sad se lijepo vrati na more i uživaj u rezultatima.
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 17:00
Marija ja danas imam fazu punjenja nutellom Tongue i pizzom sa šlagom.Ne doživim takav šok od palente same :))
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 21:10
Hvala svima na lijepim rijecima to puno znaci pogotovo jer kad ti netko tvoj kaže da ti sad nevalja pa eto bar vi kažete da je dobro tako da me to veseli
To za mamu i sestru je istina ja sam isto bila razocarana kad mi je to rekla, ali možda je to rekla jer ja full opadnem u licu, a i kako sam još pocrnila pa možda gore izgledalo, a sestra ima dvoje male dijece pa je nonstop oko njih i ona je premršava po mom mišljenju pa kad je vidila mene kaže jesi normalna eto te još malo ko ja šta to radiš sa sebe
 
Moram priznat da i dosta ljudi oko mene dok sam se svega ovog držala me kritiziralo kako necu kavu sa mljeko, nece mi ništa bit od jedne palacinke jednog sladoleda, jednog kolaca i tako dalje, ali mi je drago da sam sve izgurala što se tice hrane bez varanja ikakvog još me on phoenix nagovaro da pojedem nešto od junka, a meni bila duša da ja sebi skuham palentu i pojedem voce, moram priznat danas sam sebi napravila zeljanicu heheheh i uživala jer to je ono što ja volim i u cemu uživam domace stvari i to mi ništa nemože zamjenit
Nisam samo mogla vjerovat da cu izgurat bez kave sa mljekom koju sam konzumirala u ogromnim kolicinama i kad sam jednom imala junk day znam da sam napisala phoenixu predozirat cu se kavom ako se nebudem javljala par dana završila sam na hitnojLOL
Phoenixa sam morala ojacat u gornjem dijelu što sam i uspijela da napravim te zgibove na fax-u i sam znaš da smo imali lakše treninge da to nebi dalo nikakve rezultate samo bi ostala na istom hahaha sad pucam na one sklekove lude gotovo za mene sad nemoguce, ali kad su mogli eksplozivni toliko napredovat moci ce i ovi samo neka malo dok se sad odmorim jer planiram kad završim još ovaj jedan ispit na more se vratit, drago mi je da si zadovoljan rezultatima i našom suradnjom
 
Igore moja zeljanica je bolja od tvoje nutelle sigurno, nema tko nije probao pitu ili kolace koje pravim da nije rekao da sam predobra u tome hehehe
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.