New Posts New Posts RSS Feed - Luna Scarlet prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Luna Scarlet prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 678
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 13:56
Luna, ovih 2 mjeseca nije za nikoga završna tocka, pa tako ni za tebe.
Ocekujemo i dalje da nam se javiš kako napreduješ i znaš da ceš uvijek imat potporu!
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 16:27
Lunice, šta si nam i ti odustala? Nisam shvatila da odustaješ ali vidim da nema slicica... Ouch

U svakom slucaju, svaka cast na svemu Clap Jako lijepi post, zaista se vidi da se štošta promijenilo u tvom životu - drago mi je da si samoj sebi priznala neke stvari jer od toga svaka promjena pocinje - od suocavanja sa samim sobom. Nadam se da ce te i dalje voditi ovaj entuzijazam oko treninga i prehrane i da cemo se još dugo, dugo družiti i pratit tvoj daljnji napredak Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 18:51
Ja sam shvatila da sam eliminirana onda kada sam javila oko bolesti Embarrassed
Uglavnom, ubacit cu slicice cisto da se vidi sto sam i ja napravila, iako za natjecanje vec debelo kasnim.

Sve u svemu, kako je i receno - dobila sam ono najbolje od ovog natjecanja, a sad je ispred mene ipak onaj laksi dio jer ne moram mijenjati sebe iz temelja nego nastaviti put na kojem sam sada.
S druge strane - u ova 2 mjeseca smo postali nekakvo virtualno drustvance tako da cu definitivno nastavit sa druzenjem i izvjestajima ovdje Thumbs Up
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2012 at 10:13
Ma jooooj, ne, zašto bi automatski bila eliminirana? Pa nisi jedina bila bolesna - evo, i meni je hakunica imala problema skoro 2 tjedna pa smo se vratile u pogon cim je sve bilo ok! Možda nisi trebala ciljati na pobjedu ali ne i odustati! Žao mi je ako si tako shvatila, sad mi je baš krivo Ouch

Sve u svemu, ti slobodno stavi slicice i naravno, nastavi se družiti s nama - kako smo rekli, tek sada pocinje pravi posao za svih vas Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2012 at 11:10
Ma neeee draga :) nema ti sto biti krivo, cisti nesporazum ali meni je ipak najvaznije svo znanje i iskustvo iz ovog natjecanja. Pobjeda je vise bila cilj da Davor ne radi ovo uzalud :D
Ali definitivno sam dobila priliku zivota, sad se stalno gledam u zrcalo :D
Moram iduci tjedan na waxing pa da ubacim slike, sad su mi neprimjerene. I nakon 2 mjeseca se moram vagati, mi vjerujes da jos nemam vagu pored sebe? Samo se vodim po cm i izgledu ali me zanima i dali se to ocrtava na vagi :/

Vecina nas se ovdje navukla na utege, ali meni je prvenstveno jogging postao nevjerojatna ljubav, mooooram trcati jer sam bez toga kao luda, nedostaje mi odmah
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.