New Posts New Posts RSS Feed - 5-6x obroka...kada prati zube?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

5-6x obroka...kada prati zube?

 Post Reply Post Reply
Author
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 5-6x obroka...kada prati zube?
    Posted: 24 Travanj 2012 at 19:13
Pitanje iz prve izgledo blesavo, al stvarno kada prat zube?

Ok, mogu se dic i oprat zube nakon tusa, ali za 15-20 min prvo jelo krece....svakih 2-3 sata jedem.
Ajmo rec da mogu onda oprat navecer nakon vecere i jos jednom prije spavanja ako jedem npr. posni kasnije navecer ili tako nesto.

Bas i ne mogu prat zube 20 min nakon svakog jela, ekipa na poslu bi me gledala koji mi je LOL A i nije da bas mogu sad stalno ic do wca (dovoljno je kaj idem od toliko hrane LOLLOLLOL)

Ja znam da su nas ucili od malena ujutro i navecer, ali da li je to stvarno dosta ako ja trpam toliko u sebe i stalno nesto zvacem? ConfusedBig smile

Bilo kakva razmisljanja/prijedloge/ideje/slicno su dobrodosla Smile
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 19:37
žvaci orbit poslije obroka :D
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 20:50
Koristi vodicu za ispiranje usta na posao i to je to.

Osobno mi je ova odlicna:



kupim u DM-u, dodje 35kn i traje 4 tjedna recimo, može i više, ovisno koliko cesto koristiš. Ja ispirem s tim kojih 3-4 puta dnevno, poslije pranja zubi i korištenja zubnog konca ujutro i prije spavanja te jednom do dva puta na poslu.
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:47
+1
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:50
Kiir, nisam znao da pranje zubi spada pod nutricionizam. Preseljeno u podforum - Zdravlje..

Big smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 01:55
...nikad mi nije bilo jasno zašto neki peru zube cim se dignu ako odmah idu jest nakon toga Big smile Nije li logicnije oprat poslije dorucka? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 02:06
meni je brat bija u bolnici godinu i nesto dana i nikako nije pra zube,a ni kad je izasa kaze i sam da ih je u zadnje 3 godine opra sve skupa 3-4 puta. nekidan je isa u zubara i zubarica ga je pohvalila da ima odlicne zube i da ih nastavi tako odrzavat, ja koji svaki dan peren zube vec iman 2 izvadena i nisu mi dobri ka njemu, tako da o pranju zubi nbeovisi toliko koliko se propagira o strane tih firmi koji proizvode paste..ako ujutro nakon obroka i navecer prije spavanja operes zube neces falit,a u ostale djelove dana po potrebi zvaci orbit
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 08:02
Zoki, sorry, nisam odmah vidio Zdravlje forum, a malo sam bio u guzvi, pa stavio tamo Embarrassed
 
Zvacem svaki dan orbit u zadnjih 15 god, tako da barem to nece bit problem LOL
 
Pogledat cu za tu vodicu, hvala!
 
 
 
EDIT: lol, sad vidim da Zdravlje forum onak bode u oci LOLLOLEmbarrassedLOL


Edited by Kiir - 25 Travanj 2012 at 12:29
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.