New Posts New Posts RSS Feed - definirano jacanje :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

definirano jacanje :D

 Post Reply Post Reply
Author
gp3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gp3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: definirano jacanje :D
    Posted: 22 Travanj 2012 at 00:52
molim za savjet onoga ko zna jel mogu istovremeno gubit ostatak viska potkoznog masnog tkiva ali i dobivat na volumenu misica,koja bi prehrana trebala bit najbolja,kakve vrste treninga???
trenutno trcim ujutro na taste i radim trbusne vjezbe na sipki za zgibove,pa poslje podne teretana.
Jel bi mi bilo pametno da poslje jutarnjeg trcanja pojedem UH i/ili proteine,rucak kombinacija proteina, povrca i UH a poslje 15h ne konzumirat UH??? Molim za savjet ;)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2012 at 01:38
Trcanjem na tašte možeš se samo udaljiti od željenog cilja, to definitivno izbaci.
Inace moguce je u odredjenoj mjeri svakako, posebno pocetnicima.
Morat ceš naci omjer u vjebama snage/hipertrofije i kardia , no uvijet je da treninzi za masu budu zaista "pošteno" odradjeni. Naravno prehrana clean i konstantno pracenje rezultata kako bi znao u kojem smjeru ideš.
Back to Top
gp3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gp3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2012 at 14:58
trcanje na taste ne mislim na duge staze,od prilike 15ak min,intervali il nes,preskakanje prek uzeta i sl?
mozes mi pls objasnit prehranu clean kaj tocno mislis :D
fala unaprijed
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.