New Posts New Posts RSS Feed - zeleni caj,teretana!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zeleni caj,teretana!

 Post Reply Post Reply
Author
bjelovarcanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2012
Location: bjelovar
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bjelovarcanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zeleni caj,teretana!
    Posted: 12 Travanj 2012 at 22:51
hello..... ovako imam jedno pitanje... inace bolujem od kronicnog gastritrisa, herniju, i gerb, i pijem zeleni caj, i sad sam prije 2 mj krenula u teretanu,pa me zanima da li ja smijem koristiti zeleni caj...uprkos mojim bolestima....hvala....
Back to Top
Ivan1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 11:32
Hey bjelovarcanko,
prvo nam reci koji tip kronicnog gastritisa imas?A ili B.
Probaj s mljevenim lanom. Samelješ lan ili ga kupiš gotovog mljevenog (ima u DM-u, mislim od Alnature), dvije žlice u 4dcl tople vode, pusti sat vremena. Nastane gusta kaša. Razdvoji u tri dijela i pojedi izmedju obroka.
Isprobano i djeluje.
Druga stvar preporucujem ti da si kupis sokovnik ako nemas pa pocnes "djusirati".Dam se kladiti da ce ti i to pomoci.Ako te zanima sta trebas mjesati posalji poruku da cu ti dati par recepata.
Sta ce tice caja mozes ga biti i nema problema ako ti pashe.Naravno u granicama normale.Jednu casu na dan zelenog caja uvijek mozes popiti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.