New Posts New Posts RSS Feed - od fritule do kroštule
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

od fritule do kroštule

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2012 at 14:24
Ja mislim da se ona bacila na poso mršavljenja da nema vremena ni tipkat.
Budeš ti više slika morala stavit LOL
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2012 at 14:27
LOLLOL vrlo rado... samo nek nam je fritulica vrijedna LOL

mi cemo joj tu malo šarati...dok je ona sva u poslu...da ne zabušavamo baš svi LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 06:20
hvala hvala, evo me na minus 3, tocnije 89kg.
ja sretna...
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 12:07

LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 13:56
Samo ustraj i uvijek se sjeti da je cilj bitniji od trenutnog okusa neke kaloricne hrane koje se neceš ni sjecati za 6 mjeseci, a rezultati ce se vidjeti! Thumbs Up
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 21:44
je i ja sam ponosna, idemo dalje
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 19:33
dragi svi, cestit vam Božic i Sretna Nova Godina
živi, zdravi i veseli bili!
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2014 at 07:23
Dragi svi, imam potrebu podijeliti s vama moje rezultate nakon godinu dana, teske borbe ALI... nakon vracanjana staru tezinu i opet mrsavljenja po 2-3 kg, shvatila sam da jedino i samo ja i moja glava rade probleme. To sm prhvatila i pocela mrsaviti, tj postala sam disciplinirana. I to je sve sto treba. Ogromna kolicina discipline jer je ogromna kolicina stvari koje me vuku da ispadnem iz regule. Sad mi je skroz normalno ujutro jesti tunu ili na poslu od rucka pojesti samo meso i povrce, a ako nema povrca onda meso i fetu kruha. I dalje se suzdrzavam kad netko otvori rafaelo, cokoladu ili donese kolace, ali to sam prihvatila kao nesto normaln sta ce se dogadati jos dosta dugo. Sad imam 79 Kg i nastojim uljepsati figuru. Vjezbm doma, 3xtjedno. Moze se ,samo se treba suociti sa sobom. Puno pozdrava od fritule.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.