New Posts New Posts RSS Feed - ljeto stiže,a ja debela ko krmaca:D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ljeto stiže,a ja debela ko krmaca:D

 Post Reply Post Reply
Author
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ljeto stiže,a ja debela ko krmaca:D
    Posted: 06 Travanj 2012 at 22:14
Pozdrav svima,

Stvarno ste vrhunska ekipa!
Posebno mi se svidjaju motivacijski savjeti jer je motivacija kljucna za uspjeh. Znam to iz vlastitog iskustva. Prije godinu dana sam se uspjela isklesati uz moralnu potporu samo 1 osobe, a kada je pocelo "opuštanje" nije mi dugo trebalo da pokleknem i upustim se u prehrambene grijehe. I gdje sam sad? Tražim potporu ovdje :D
Zapravo imam možda nekih 6kg viška, ali ja jednostavno volim preuvelicavati probleme, iz svega mogu napraviti tragediju kad hocu.
Toliko o meni :)

Back to Top
EllaSalinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaSalinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2012 at 22:37
Dobrodošla!
Što se tice preuvelicavanja, razumijem te u potpunosti
Samo vjeruj u sebe i moci ceš sve što poželiš. A ako zapne, mi smo ovdje!

P.S. Za naslov - Samo pozitivan stav i pozitivna slika o svom tijelu

Edited by EllaSalinger - 06 Travanj 2012 at 22:39
'Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.' ~ ADOUS HUXLEY
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2012 at 22:44
Hvala!
Ti si stvaaarno cudo napravila. Pratim vas vec duže vrijeme, ti i Gym-ka ste mi baš "upale u oko" svojim stavovima...Sve pohvale!
Nadam se da cu uspjeti
Back to Top
EllaSalinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaSalinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2012 at 22:45

Ma naravno da hoceš
I believe in you!
'Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.' ~ ADOUS HUXLEY
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2012 at 23:42
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:


Posebno mi se svidjaju motivacijski savjeti jer je motivacija kljucna za uspjeh.


Slažem se, sad ceš vidjet kako cu te motivirat LOL


Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:


 Znam to iz vlastitog iskustva. Prije godinu dana sam se uspjela isklesati uz moralnu potporu samo 1 osobe, a kada je pocelo "opuštanje" nije mi dugo trebalo da pokleknem i upustim se u prehrambene grijehe. I gdje sam sad? Tražim potporu ovdje :D


Gymka nebi bila Gymka da ne secira postove i filozofira Big smile Ja bih krenula odavdje. Ti si tražiteljica potpore, a ne ambiciozna Tongue Znaš, ako sam išta shvatila u protekle skoro 3 godine na ovom forumu onda je to da su ljudi bez podrške kao, da istaknem pjesnika u sebi, ptice bez krila Smile A znaš kako ja to zovem? Slabošcu.

Prvo ti je trebala ta jedna osoba da kreneš. Posustala si, i sad ti treba cijeli forum da kreneš opet. Da nitko nije odgovorio na tvoj post, biš li krenula? Smile Shvacaš li me....ne odnosi se to samo na treninge i uvodjenje zdravih navika...odnosi se na sve, na sva podrucja života, na sve velike odluke. Ako nisi sposobna sama krenuti u svoje izazove, znaci da ti još unutar tebe nešto fali. Moja preporuka ti je da najprije poradiš na tome. Jer ceš se ovako stalno klackati gore-dolje, ovisno o ljudima koji te okružuju i o njihovoj podršci. A to je sve promijenjivo - samo ti ostaješ Wink Razmisli o tome što te koci i radi na tome...nauci se oslanjat na sebe.

Misliš da meni plješcu putem kad idem na trening, krenuvši od doma? Ili me tapšaju po ledjima kad izvadim posni sir iz torbe negdje usred 100 ljudi? Hehehe...meni ne treba ni publika, ni podrška, ni ništa. Jer ja VOLIM ovo što radim i ZNAM što želim i koji su mi prioriteti. Davao mi ko podršku ili ne...ja cu to radit i dalje pa kome smeta neka giba :)

Isto tako, ne kukam pred svima danonocno koliko se ubijem nekad na treningu, koliko me zna bolit štošta i ne radim drame od svojih treninga niti od svoje prehrane, ne mislim da sam svjetsko cudo jer radim to što radim. Nitko me ne sili da jedem ovako niti da treniram ovako. Mogla sam izabrat zumbu i pit herbalife cijeli dan Tongue Sve što radim moj je izbor i sama odlucujem di su mi granice. Kužiš što ti hocu rec? Zaboravi sve oko sebe i radi ono što te veseli, ostvaruj svoje ciljeve i ne cekaj taj vjetar u ledja jer je nekad  preslab da ga osjetiš Wink



Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:


Zapravo imam možda nekih 6kg viška, ali ja jednostavno volim preuvelicavati probleme, iz svega mogu napraviti tragediju kad hocu.



A možeš i komediju...ili nešto puno efektivnije i pozitivnije od tragedije....sve je samo tvoj izbor Wink



edit: da se krivo ne shvati, ne kažem da je traženje podrške loše i tu cete ju uvijek dobit - samo želim reci da bi svatko trebao sam sebi bit najveci motivator jer ako cekamo da nas stalno netko gura, nikad ništa od nas. Cim ostanemo sami - raspad sistema. Mi možemo pisati dan i noc rijeci podrške ali ne možemo izac iz monitora i odradit s vama trening ili vam pripremit obrok Smile Tu ste da naucite kako jesti i kako trenirati, kako biti jaci nego što jeste, a onda to primijeniti sami, bez cekanja podrške. Podrška je vec u vama.

Ne pišem ovo samo za tebe ambiciozna, da ne ispadne da sam sad tebe iznapadala, a možda i nisi mislila da ti tolika podrška treba nego je samo tako ispalo Big smile Ovo me samo potaklo da napišem nešto što mi je vec duže u glavi dok citam razne postove i blogove gdje se traži podrška...ne samo na ovom portalu, vec na mnogim forumima, pogotovo onim di su samo žene u pitanju i jedu ko vrapcici pa jedna drugu poticu na izgladnjivanje. Tu ima još i više problema od traženje same podrške ali to je sad vec neka druga tema. Ti si, eto, poslužila kao okidac Big smile ali nadam se da ce i tebi dobro doci koja rijec ovdje Wink


Edited by Gym_girl - 07 Travanj 2012 at 09:58
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 11:16
Slažem se u vecini toga što si rekla (iako si malo pretjerala, no shvacam jer ne znaš mnogo o meni iz tih nekoliko rijeci).

Ambiciozna sam ja, jako, volim malo preuvelicat pa sam možda ispala kao ocajna tražiteljica potpore koja nije sposobna sama nešto ostvariti. Ne, ne treba mi cijeli forum da mi kaže : "Ajde, možeš ti to."
Svakom u životu treba koja rijec potpore, samo što oni sretnici koji je imaju oko sebe nisu ni svjesni koliko to trebaju cijeniti.
Treba mi samo nekoliko ljudi s prijateljskim savjetima, netko kome se mogu obratiti kad "zapne", koga mogu pitati ono što me zanima..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 12:25
Naravno, zato sam i dodala ovo na kraju Wink

Ja inace znam otic malo u širinu ( možda nekad i previše :)) kad pišem, najviše iz tog razloga što ce se bar jedna osoba nac u tome i možda nešto promijenit -  rijetko pišem samo za onog kojem odgovaram, osim ako se ne radi o nekim konkretnim, individualnim savjetima. Ti si me potakla sa tim traženjem potpore i možda jesam malo skocila nabrzaka na to, imaš pravo, možda više pod utjecajem neceg drugog nego samo tvog posta koji mi se nataložio na kraju pa izazvao reakciju Big smile Po meni je traženje potpore i traženje savjeta razlicita stvar, možda sam te zato krivo protumacila Embarrassed

U svakom slucaju, sve što sam napisala stoji, nadam se da ce nekome otvoriti oci, a ti slobodno pitaj što te zanima Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 21:52
Primjetih da voliš u širinu i dužinu... to je bolje:) ajmo na privatno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.