New Posts New Posts RSS Feed - Ivanno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ivanno

 Post Reply Post Reply
Author
ivannobartender View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivannobartender Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ivanno
    Posted: 04 Travanj 2012 at 20:00
            Lijepi pozdrav svima ... Wink Da se prvo predstavim... Zovem se Ivan, imam 22 godine i inace sam sportaš... no zbog zdravstvenih problema ( epilepsia noon specificata ) tocnije jednog napada, prestao sam s treniranjem, i svime što sam bio radio do prije godinu...

           Sada sam ponovno dobio zeleno svijetlo doktora i svojih strucnih savjetnika za pocetkom i povratkom u sport ( kuglanje ) ... no problem je u tome dda sam se udebljao skoro 12 kg... i sada moramo na POSAO Smile

          Što se tice kojekakvih dijeta, ne želim time ništa, znaci želim samo vjezbanjem, i trcanjem postici svoju staru figuru do prije godinu dana... 186 cm 88 kg... a sada imam 100 kg... 

          Najveci problem je u trbuhu...  Noge, ruke i prsa su isklesani Embarrassed Hvala Bogu još uvijek... iako su prsa malo popustila...no osjecam ja jos uvijek svoju cvrstocu Smile a posebno noge i ruke, mislim da vam je jasno na što mi noge izgledaju kad se od 5-te godine bavim kuglanjem... svakodnevno sam imao treninge trcanja, teretane rasporedjeno, uz to sam i reprezentativac Hrvatske reprezentacije... tako da sada sam sebe zelim dovesti u red pred svjetsko prvenstvo sljedece godine... Smile Nadam se dobroj suradnji, i da cemo lijepo suradjivati... Smile Hvala svima unaprijed, i svaka Vam cast na ovoj stranici... Svatko se može pronaci... Clap Znaci vrijeme je za posao... savjeti,vjezbe, programi kroz nekih mjesec dana...što god je potrebno...molio bih da stavite... Lijepi pozdrav...Tongue
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.