New Posts New Posts RSS Feed - bok :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bok :D

 Post Reply Post Reply
Author
bra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bok :D
    Posted: 03 Travanj 2012 at 07:59
evo i mene. za pocetak, imam 22 god, i nekih desetak kila viška. visoka sam 168, i ima 67 kg
uvijek me je "bilo", tamo negdje od pocetka srednje sam imala stalno oko 60 kg. Naravno, cim sam krenula na fax i odselila se, natukla sam 6-7 kg.
i onda standard, stalno neke dijete, bogivragi al kile stojee.. il idu gore...cesto imam prejedanja, jer sam kao od sutra na dijeti pa da se onda još jednom dobro najedem i pojedem sve šta voolim jer duuuugo vremena to necu ni pogledat! naravno da dijetu prekrsim za dva dana i opet jedem junk.
što se tice vjezbanja, imam faze kada pretjerujem.. bicikliram, rolam, skacem.. i onda duuugo,duugo nista.sad sam krenula trcati s frendicom. teretane ne volim. u koju god sam ušla osjecala sam se kao uljez, kao da sam upala u neku sektu..nemojte se uvrijedit zbog toga.
gradjena sam.. pa po meni imam debele ruke, standard noge s obzirom na kile, veliko dupe. jedina stvar s kojom nikad nisam imala problema je trbuh.. relativno se dobro drzi koliko god se ja zbucala..heh
nadam se da cu se prisiliti na zdraviju prehranu, napravit neki plan i držati ga se. i da ce mi neki od vas u tome pomoci
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2012 at 14:14
pozdrav! Smile na pravom si mjestu, ovdje ima puno experata i sigurno ce ti pomoci jedan oko toga. vidim da je jedan od problema neredovitost pa bih ti savjetovala da upišeš aerobic, kao što sam i ja, jer ceš se natjerati dolaziti na satove u odredjeno vrijeme odredjenog dana. (ili možda svaki dan, hehe) pa drugacije je od teretane, ali instruktoricu shvati kao nekog tko zna više od tebe i želi ti pokazati kako izvoditi pravilno vježbe još uz dobru nabrijanu glazbu, a ne kao voditelja sekte. Smile uvijek ima novih polaznica, a lako se i skompati. a najbitnija je tvoja volja za promjenom. mislim da je najbolje kad osoba sama odluci i želi voditi zdraviji život nego do sada. znaci, stvar je u lifestyle-u, ne nekoj prolaznoj dijeti ili "zdravoj fazi" pa onda opet - back to junk reality. Big smile jednom kad se odluci pa zapocne - vježbanje redovito i uravnotežena zdrava prehrana, taj teži pocetak preraste u svakodnevnu rutinu i tijelo ti samo pocne odbacivati junk. sad samo trebaš imati cvrstu volju i hrabrost pokrenuti se. sretno! Smile
Back to Top
bra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2012 at 20:31
hvala! istina, svaku stvar pocnem i ne završim.. užasno sam neredovita u svakom segmentu života. kad se vratim u zg upisujem aerobic! heh
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2012 at 14:55
nema na cemu, samo naprijed! pa da, tak sam i ja neredovita u životu, kampanjac. ali ovaj put sam si odredila cilj u glavi i razvila se cvrsta volja te je kasnije sve to prešlo u naviku pa cak i ovisnost o treninzima. hehe Big smile pripazi na to da kad vidiš da se bliži kraj clanarine, da si odvojiš novac za novu. Smile jer meni je prije bio problem kad mi starci nisu htjeli dat odmah novac pa se ne bi upisala tak brzo u iduci mjesec i tak se to odvuklo... sad si odvajam i to mi je glavni prioritet troškova, nikakva oblekica za izlaske i slicno... naravno, pod pretpostavkom da ti se svidja. al svidjet ce ti se, ak ne odmah, onda kad se ufuraš. Big smile i nek ti bude što bliža aerobic dvorana - u kvartu.
a od hrane pocni izbacivat npr. od sokova i gaziranih pica - gazirana su jako loša za žene i zbog tog što uništavaju kalcij te rade dobru predispoziciju za razvitak osteoporoze u kasnijim godinama, menopauze pogotovo. a kaloricnost - to je jasno. i od junka. a naravno, tu i tamo se svatko nagradi necim, npr,. za vikend, al ne prejedanje. Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.