New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
rajko1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rajko1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav svima
    Posted: 02 Travanj 2012 at 16:13
Pozdrav svima

evo nije prošlo ni dvije godine kako sam clan ove nazovimo to internet zajednice, a vec sam skužio temu na forumu "fitovci predstavite se" ( ništa sttrašno i inace tako kopcam ) pa reko da i ja kažem nešto o sebi, krajnje mi je vrijeme.

inace natežem se uglavnom s kilama i tu se i vrtim na fitness.com-u oko mršavljenja i vježbi, sve u svemu zahvaljujuci malo aktivnijim forumacima to natezanje j nekad na moju stranu a nekad baš i nije ovisi o godini. najviše što sam uspio skinuti bilo je 24kg negdje 2010. god nakon cega sam stao tj vratio se doma u pž i iz nekog samo meni poznatog razloga nisam nastavio trenirati...
No ugl. otkrio sam jednu super teretanu doma: fitness klub Mario pa sad krecemo ponovo do neke idealne težine od koje sam odmako dobrih 35kg. (vratio sam onih 24 i još malo gratisa dobio...)

zA sve dobre ideje i savjete sam tu i svi su mi dobrodošli nadam se da ce ih biti jer od ovog tjedna zasukujem rukave i krecem u akciju pa da vidimo

ako uspijem mislim da cu i blog napisati..hehehe

NO UGL. POZDRAV SVIMA

Back to Top
rajko1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rajko1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2012 at 16:15
oni koji malo bolje citaju nek zanemare pogreske u pisanju...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.